FILMY o KONIACH - filmy seriale forum galopuje.pl

utworzono: 2010/08/09 19:39

FILMY o KONIACH

Jakie lubicie filmy o koniach?

Ja te popularne: "Mustang z dzikiej doliny", "Zebra z klasą", "Zaklinacz koni" i nie znam więcej. Ale może wy znacie jakieś fajne filmy o koniach. Prosiłabym o nie powtarzanie się i krótkie streszczenia. Z góry dziękuję ;D

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/09 21:50
Ja przepadam za filmem " Niepokonany Seabiscuit ". Cudny film (oparty na faktach). O małym ale walecznym koniu wyścigowym i jego jeźdźcu. 
" Czarny książę " zawsze doprowadza mnie do łez. Wzruszająca historia konia. Opisuje on swoje życie, miejsca  w których się znajdował. Bardzo polecam.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/09 21:58
Fajny jest też film ,,Skok po marzenia'' , opowiada on o dziewczynie, która przypadkowo znalazła konia i tak zaczęła się jej przygoda z jeździectwem. Polecam :)

zgłoś naruszenie

Zobacz więcej w Film

wysłano: 2010/08/09 22:17
Ah, tak, zapomniałam o serialu " Karino ". Podobał mi się. Kręcony w Iwnie, tam gdzie teraz jeżdżę. ;) Opowiada o losach źrebaka, później już konia. ;)
" Honor kawalerzysty " - ciekawy film o kawalerzystach, którzy chcą ocalić ogromną ilość koni przed śmiercią.
" Hidalgo " - o wyścigu przez pustynie. Super efekty.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/09 22:42
Ja oglądałam film o dziewczynie która miała jakiegoś czarnego konia i on stracił wzrok, ale udało jej się go tak ujeździć, że mogła na nim normalnie jeździć. Startowała nawet w ujeżdżeniu, ale nie pamiętam nazwy tego filmu, znacie może ?

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/09 23:23
Ten film to " Czarny koń " ;)

zgłoś naruszenie

Reklama

wysłano: 2010/08/10 10:59
Naprawdę bardzo dziękuje...

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/10 11:29

Może byc np

-zebra z klasą 

-zaklinacz koni

na filmweb.pl masz streszczenia

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/10 16:17
Jest jeszcze "Dogonić marzenia". To film o małym źrebaczku, który urodził się na statku (jego matkę i inne konie wieźli do pracy w kopalni), a wychował na pustyni. Na wpół padłego przygarnął go chłopiec (stajenny koni właściciela kopalni). Potem był nalot na miasteczko. Ludzie uciekli, a konie zostały. Konik o imieniu Lucky gonił pociąg, w którym jechał jego wybawca, ale dał za wygraną. Musiał walczyć o przeżycie ze starszymi końmi, które go odganiały od wodopoju. Uciekł na pustynię, bo tam podobno było ukryte źródło. Po kilku latach odnalazł je, ale było mu strasznie smutno samemu. Przypomniał sobie o swojej młodzieńczej miłości Beauty. Wrócił do opustoszałego miasteczka, odnalazł swoją ukochaną i chciał zabrać ją i resztę stada, ale ojciec Beauty - Cezar nie pozwoli odebrać sobie władzy. Doszło do bitwy między ogierami, w której zwycięża Lucky. Chce zabić Cezara (w końcu on zabił jego matkę), ale on już był stary, więc tylko go przepędził. Zabrał całe stado do źródła. Po 15 latach do opuszczonej wioski przybywa chłopiec konia, a właściwie to już jest dorosły mężczyzna. Zastaje pustki, więc rusza samolotem na pustynię. Dostrzega małego źrebaka. Ląduje i zbliża się do stada. Lucky nie poznał swego wybawcy i atakuje w obronie rodziny. Mężczyzna oddala się, ale dostrzega kolczyk w grzywie, który kiedyś wplotła mu jego przyjaciółka. Zagwizdał na konia tak, jak zawsze go wołał w przeszłości i koń również go poznał. Wszystko kończy się szczęśliwie. Koń jest przywódcą i zostaje na "swoim kawałku ziemi na tym świecie, w swoim miejscu", a mężczyzna wraca do swego domu.
"Flicka"- ale widziałam tylko kawałek.
Serial "Przygody w siodle" oczywiście.
"Merylex" o niesfornym kucyku. 

zgłoś naruszenie
wysłano: 2010/08/10 17:46
Oglądałam jeszcze "Młody czarny ogier" (The young black stallion). Czarne źrebię rodzi się na pustyni. Później hodowcy koni łapią jego matkę, a on sam uczy się życia. Spotyka dziewczynkę, która jest krewną szejka, któremu ukradli konie arabskie(szejk uwolnił tą jedną klacz, która powiła źrebię). Kiedy wraca w stajni jest tylko jeden stary koń, a szejk załamany sam siedzi w domu. Nikt nie wierzy, że dziewczyna spotkała czarnego konia. W okolicy ogłaszają wyścigi. Kto wygra, dostaje po jednej najszlachetniejszej klaczy od każdego z uczestników. Startuje również ona, a ponieważ nie ma klaczy do zaoferowania, wystawia czarnego ogiera. Wygrywają wyścig i wszystkie konie na powrót powracają do stajni szejka.

zgłoś naruszenie

wysłano: 2010/08/14 20:51
Dzięki... Postaram sie obejrzeć...

zgłoś naruszenie

Reklama

strona główna forum

polityka prywatności