Forum jeździeckie

Forum jeździeckie, forum o koniach, forum jazda konnaForum jeździeckie to miejsce do rozmów i wymiany poglądów dla wszystkich osób zainteresowanych sportami jeździeckimi i końmi. Sprawdź jak bogatą wiedzę znajdziesz na naszym forum o koniach. Poruszamy tutaj wszystkie tematy związane z jeździectwem, opisami ras, obozami jeździeckimi, ulubionymi końmi oraz o wszystkim co dla Was pomocne. Wejdź na forum jazda konna na portalu galopuje.pl i zdobądź wiedzę dzięki pomocy naszej społeczności.

Sport

1083   8267

Rekreacja konna forum, forum rekreacja jeździecka, turystyka konna forum - galopuje.plRekreacja konna forum, zobacz, w jaki sposób spędzić wolny czas ze swoim koniem. W tym dziale znajdziesz opinie społeczności galopuje.pl na temat sposobów spędzania wolnego czasu przez jeźdźców. Forum rekreacja jeździecka to wykaz sposobów zainteresowania konia pobytem na świeżym powietrzu. Turystyka konna forum - poznaj opinie i porady dotyczące turystyki i rekreacji konnej.

564   3964

Na skoki przez przeszkody forum wymieniamy uwagi na temat uprawiania tej dyscypliny sportu oraz wszystkiego co się z tym wiąże, m. in. omawiamy zjawisko skoki konne gry, skoki konne filmy, to wszystko na skoki konne forum. Tu również skoki konne nauka, skoki przez przeszkody porady. Podzielcie się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Także refleksjami.

329   4002

Stworzyliśmy forum dla wszystkich zainteresowanych tematyką ujeżdżenia koni. Społeczność koniarzy wymienia uwagi na temat uprawiania tej dyscypliny sportowej. Wejdź na ujeżdżenie forum i podziel się swoim doświadczeniem. Tu znajdziecie ujeżdżenie naturalne forum, zbierzecie trening ujeżdżeniowy opinie. Na forum rozmawiamy również o organizowanych rywalizacjach w tej dyscyplinie - wejdź na zawody w ujeżdżeniu forum i czytaj zawody w ujeżdżeniu komentarze. Poznaj sprzęt jeździecki taki jak siodła ujeżdżeniowe forum.

94   714

Stworzyliśmy możliwość gorącej wymiany doświadczeń i poglądów na temat wszystkiego, co się wiąże z malowniczym zjawiskiem rajdów konnych. Na rajdy konne forum wymieniamy rajdy konne opinie, również oceniamy konne kolonie. Jeśli interesuje Cię organizacja rajdów konnych - czytaj posty społeczności naszego portalu. To bogate w wiedzę i szczegóły rajdy konne w polsce forum turystyczne.

71   640

Rozmawiamy o stylu western w jeździe konnej, komentujemy zmagania sportowe w tej dziedzinie. Wejdź na western forum i podziel się swoimi spostrzeżeniami. Znajdziecie też western riding forum, możecie wziąć udział w jazda w stylu western dyskusja, zebrać zawody rodeo opinie, a także przeczytać i zamieścić porady dotyczące uprawiania stylu western w jeździe konnej, a także poznać zawody westernowe. Czekamy na Wasz głos.

49   618

Wyścigi konne forum, wyścigi konne opinie, gonitwy konne forum - galopuje.plNa wyścigi konne forum rozmawiamy o wszystkim, co wiąże się z tym sportem, nie tylko o najlepszych w wyścigach koniach i dżokejach, nie tylko o historii dyscypliny, torach wyścigowych. Dyskutujemy również na takie tematy, jak wyścigi konne opinie, wyścigi konne gry. Czytaj i zabierz głos w wątkach: wyścigi konne lotto, wyścigi konne jak grać, wyścigi konne jak obstawiać, wyścigi konne gry dla dziewczyn, wyścigi konne typy, a to wszystko na gonitwy konne forum.

48   547

WKKW Forum, wkkw cross, wkkw zawody, wkkw opinie - galopuje.plWKKW forum to wyjątkowa okazja do wymiany komenatrzy, opinii i relfeksji dotyczących wszechstronnego konkursu konia wierzchowego jako dyscypliny w ogóle i poszczególnych zawodów, mistrzostw. Zbierz wkkw opinie, to może być Twoja wkkw cross dyskusja. Rozmawiamy również o wkkw ćwiczenia, wkkw treningi, wkkw zawody to forum zarówno dla sportowców, jak i początkujących w tej dziedzinie jeźdźców.

42   447

Na powożenie forum rozmawiamy o koniach zaprzęgowych, powożących, oceniamy tę dyscyplinę sportową, komentujemy zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi. Tu gromadzimy np. powożenie koni porady, a także: zaprzęg sześciokonny opinie, powożenie zaprzęgami jednokonnymi forum, powożenie zaprzęgami czterokonnymi dyskusja, powożenie zaprzęgami parokonnymi opinie. Czytaj zawody koni zaprzęgowych. Zabierz głos. Przekaż innym swoje doświadczenia. Poradź, jak nauczyć się powożenia końmi.

24   455

Woltyżerka nie tylko wzbudza zachwyt, ale i dyskusję. Na woltyżerka forum możecie rozmawiać o najlepszych woltyżerach, o trudnych figurach woltyżerskich, o strojach woltyżerów, o poruszaniu się konia podczas uprawianej na nim gimnastyki. Zaangażowani bardziej w tę dyscyplinę artystyczno-sportową znajdą tu woltyżerka ćwiczenia porady. Zachęcamy do zabrania głosu oraz do rozmowy na tematy związane z woltyżerka dla początkujących.

1   2

TREC forum, forum TREC PTTK, jeździectwo turystyczne forum - galopuje.pl

Pokaż wszystkie pokoje

Wiedza

1394   14297

Nauka jazdy konnej forum, jazda konna forum, nauka jazdy na koniu forum - galopuje.plNa nauka jazdy konnej forum dyskutujemy na tematy związane z nauką jazdy konnej i jeździectwem. Społeczność portalu podaje, jak wsiąść na konia rady, doradza, jak siedzieć na koniu, jak zsiąść z konia na jazda konna forum. Jeśli interesują cię nauka jazdy na koniu forum - popytaj innych. Tu wątki dotyczące takich tematów, jak: nauka jazdy konnej wrocław, nauka jazdy konnej mazowieckie, nauka jazdy konnej śląsk, nauka jazdy konnej kraków. Zdradź, gdzie i jak najlepiej nauczyć się jeździć konno.

663   6308

Lonżowanie konia forum, trening konia forum, uczenie młodego konia - galopuje.plTrening konia forum, a zwłaszcza niektóre jego metody, wzbudzają gorące dyskusje. Tu macie możliwość wypowiedzenia się na ten temat. Wejdź na lonżowanie konia forum i zabierz głos. Poczytaj lonżowanie młodego konia porady, zbierz lonżowanie na wypinaczach opinie. Tu również uwagi na temat: lonżowanie na dwóch lonżach, lonżowanie młodych koni, żuchwy konia, uczenie młodego konia. Zachęcamy do dyskusji.

654   4790

Forum hodowców koni, żywienie koni forum, hodowla i użytkowanie koni forum - galopuje.plStworzyliśmy niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń na temat hodowli i żywienia koni. Wejdź na forum hodowców koni i sprawdź żywienie koni forum. Najciekawsze wątki tylko na hodowla i użytkowanie koni forum. Profesjonalni hodowcy koni i amatorzy wymieniają swoje poglądy na temat najefektywniejszej opieki nad koniem, najlepszych dla niego pomieszczeń, diety, właściwej pielęgnacji. Tu również uwagi na tematy: żywienie koni sportowych, żywienie koni zimnokrwistych, żywienie koni huculskich.

634   4126

Sprzęt jeździecki forum, sprzęt jeździecki dla konia, akcesoria jeździeckie - galopuje.plDyskutujemy o sprzęcie jeździeckim, zbieramy opinie na temat najlepszych i najgorszych artykułów jeździeckich. Wejdź na sprzęt jeździecki forum lub sprzęt jeździecki dla konia, czyszczenie kopyt konia forum i zabierz głos. Tu dyskusja na takie tematy, jak: kopystka, ogłowia, derki dla koni forum, wodze gumowe, wodze parciane, nachrapniki rodzaje, akcesoria jeździeckie. Czekamy na twój głos oceniający sprzęt jeździecki.

360   3371

Strój jeździecki forum, moda jeździecka, ubrania dla jeźdźców - galopuje.plModa jeździecka forum daje niepowtarzalną okazję do wymiany opinii, doświadczeń i porad dotyczących stroju jeździeckiego, jego dostępności na rynku polskim, oceny, opisu. Tu znajdziecie strój jeździecki forum, przeczytacie strój jeźdźca dyskusja. Omawiamy wszystkie elementy stroju do jazdy konnej, piszemy, gdzie, a przede wszystkim co kupić. I czekamy na Twój głos w temacie ubrania dla jeźdźców.

315   1949

Weterynaria forum, choroby koni forum, forum weterynaryjne konie - galopuje.plDyskutujemy o zdrowiu konia, jego najczęstszych, ale i tych rzadkich chorobach, radzimy, co robić, gdy koń poczuje się źle, skaleczy, kiedy wezwać weterynarza. Wejdź na weterynaria forum, kolka u konia forum, czytaj choroby koni forum, zapalenie oskrzeli u konia opinie, zdrowie konia posty. Podziel się swoim doświadczeniem i rozwijaj z nami forum weterynaryjne konie na portalu galopuje.pl.

208   1418

Stajnie forum, wyposażenie stajni, boksy dla koni, wszystko do stajni - galopuje.plRozmawiamy o stajniach, pomieszczeniach dla koni, rozważamy najlepsze wymiary, ceny najmu. Wejdź na stajnie forum. Tu znajdziesz boksy dla koni , ale także informacje na temat innych pomieszczeń niezbędnych w stajni - wyposażenie stajni. Zachęcamy do dyskusji na temat szczegółów: boksy dla koni, boksy dla koni drewniane, boksy dla koni zewnętrzne. Czekamy na wasze zdanie na ten temat.

148   978

Odznaki jeździeckie forum, odznaki jeździeckie pzj, przepisy jeździeckie pzj - galopuje.plNa odznaki jeździeckie forum rozmawiamy nie tylko o odznaczeniach, komentujemy wszelkie przepisy i regulaminy polskiego związku jeździeckiego. Możesz zabrać głos na temat kodeksu postępowania z koniem, zasad brania udziału w konkursach jeździeckich organizowanych przez pzj, wypowiedzieć się na temat obowiązkowych badań lekarskich z tym związanych. Czytaj odznaki jeździeckie pzj, poznaj odznaka jeżdżę konno opinie i wyraź swoje zdanie w temacie przepisy jeździeckie pzj.

31   182

Kowalstwo forum, kowalstwo podkuwanie koni, podkuwanie koni forum - galopuje.plNa kowalstwo forum rozmawiamy na temat kowalstwa koni, podkuwaczy koni, dbania o kopyta. Czytaj kowalstwo podkuwanie koni, podkowy opinie. Sprawdź w ocenie internautów najlepsze podkowy dla konia, kiedy podkuć konia. Czekamy na Wasze opinie, podzielcie się doświadczeniami na ten temat. Jak, Waszym zdaniem, powinno się przeprowadzać czyszczenie kopyt, podbicie kopyt, a to wszystko na podkuwanie koni forum

Pokaż wszystkie pokoje

Wiadomości

985   4439

Forum stadniny, forum stajnie, forum o stajniach - galopuje.pl

715   6504

JEŹDZIECTWO NATURALNE FORUM, jeździectwo w tv opinie, psychologia konia dyskusja - galopuje.plTo zakładka do gorącej wymiany opinii naszych bogerów, również opinii o nas jako portalu. To może być szeroko pojęte jeździectwo naturalne forum, gdzie wymienicie także jeździectwo w tv opinie, rozpętacie psychologia konia dyskusja, założycie jeździectwo w polsce forum, będziecie rozmawiać o: jeździectwo w unii europejskiej, jeździectwo w eurosport, psychika konia, czyli o wszystkim, co wynika z tematyki naszego portalu, a nie mieści się zagadnieniowo w innych pokojach forum galopuje.pl.

270   3050

JAZDA KONNA AGROTURYSTYKA FORUM, jazda konna a kręgosłup opinie, jazda konna a ciąża dyskusja - galopuje.plNa jazda konna forum rozmawiamy o wszystkim, do czego pobudzą nas relacje blogerów i innych użytkowników portalu. Czytaj jazda konna a kręgosłup opinie, jazda konna a ciąża dyskusja. Tu również możecie założyć jazda konna nauka forum, jazda konna dla dzieci forum, przeczytać jazda konna na oklep opinie, sprawdzić jazda konna dla początkujących porady.

97   352

Firmy jeździeckie forum, produkty dla koni forum, dobre firmy jeździeckie - galopuje.plBiznes jeździecki wymaga konsultacji, lepiej poradzić się kogoś doświadczonego, gdzie można kupić na przykład sprzęt jeździecki lub jak wydzierżawić konia. Na firmy jeździeckie forum rozmawiamy właśnie o tym. Tu także produkty dla koni forum. Gromadzimy dobre firmy jeździeckie. Czekamy na to, że podzielicie się swoim doświadczeniem jeśli chodzi o rynek jeździecki w Polsce, doradzicie sklepy, porównamy ceny.

93   1396

Ochrona koni forum, ratunek dla koni forum, konie na rzeź forum - galopuje.plNa Ochrona koni forum rozmawiamy o, niestety, mających miejsce przypadkach bestialskiego traktowania tych zwierząt. Ratunek dla koni forum służy wskazaniu sposobów pomocy skazanym na śmierć lub źle traktowanym koniom. Sprawdź także konie na rzeź forum. Na forum rozmawiamy także o ochronie koni przed zimnem, owadami, urazami kończyn, o wszystkim, co zapewnia zdrowie psychiczne i fizyczne koni.

84   399

Hipoterapia forum, organizacje jeździeckie forum, hipoterapia ośrodki - galopuje.plNa Hipoterapia forum rozmawiamy o różnych formach wspierania koni i osób z udziałem koni, omawiamy ośrodki hipoterapii w Polsce. Znajdziecie tu organizacje jeździeckie forum, wiadomości o hipoterapia ośrodki. Dyskutujemy o ośrodkach terapeutycznych w poszczególnych miastach: hipoterapia marcelin, hipoterapia warszawa, hipoterapia warszawa. Ale poniższe forum to miejsce rozmów i dyskusji również o innych organizacjach na rzecz koni, sportów konnych, jeździectwa.

76   455

Polski Związek Jeździecki Forum, polski związek jeździectwa opinie, pzj forum - galopuje.plNa polski związek jeździecki forum wymieniamy poglądy i oceny pracy pzj. Tu poznasz polski związek jeździectwa opinie. Czytaj pzj forum. Poza pzj dyskutujemy również o innych pokrewnych związkach jeździeckich: oceń opolski związek jeździecki, polski związek hodowców koni, międzynarodowa federacja jeździecka. Czekamy na Twój głos.

52   189

Zawody jeździeckie forum, zawody konne forum, zawody jeździeckie opinie - galopuje.plNa zawody jeździeckie forum wymieniamy opinie, komentarze, zaproszenia i relacje z zawodów jeździeckich przeprowadzanych przede wszystkim w Polsce, tych, na które najłatwiej pojechać. Czytaj wątki: zawody konne forum, zawody jeździeckie w wierzawicach, zawody jeździeckie pszczyna, zawody jeździeckie w strzyżewie, zawody jeździeckie wrocław, zawody jeździeckie w mosznej, zawody jeździeckie gniezno, zawody jeździeckie kozienice, zawody jeździeckie leżajsk, zawody jeździeckie olsza, zawody jeździeckie opinie, zawody jeździeckie ochaby, zawody jeździeckie strzegom.

51   311

Imprezy jeździeckie forum, targi jeździeckie opinie, imprezy konne forum - galopuje.plStworzyliśmy możliwość szybkiej, gorącej wymiany wiadomości i opinii na temat imprez jeździeckich i wszelkich konnych w Polsce i za granicą. Wejdź na imprezy jeździeckie forum, zbierz targi jeździeckie opinie. Omawiamy także imprezy konne forum, targi końskie pajęczno 2010. Poradź innym, gdzie najlepiej zakupić sprzęt jeździecki, pokarm dla konia, fachową literaturę dla hodowców koni i amatorów jeździectwa, a także nabyć odpowiedniego konia.

48   425

SŁYNNE KONIE OPINIE, popularne rasy koni dyskusje, opowiadania o koniach na  forum - galopuje.plSŁYNNE KONIE OPINIE, zobacz, co o najpopularniejszych koniach w historii jeździectwa piszą użytkownicy galopuje.pl. Popularne rasy koni dyskusje na forum galopuje.pl. Sprawdź, które odmiany koni cieszą się największym, a które najmniejszym uznaniem naszej społeczności i dlaczego. Opowiadania o koniach na forum od zawsze budzą duże zainteresowanie miłośników jeździectwa i jazdy konnej. Dołącz do nich i Ty!

43   370

Gazety o koniach forum, gazety jeździeckie opinie, programy jeździeckie - galopuje.plWejdź na Gazety o koniach forum i rozmawiaj o mediach jeździeckich, prasie dla hodowców koni, serwisach jeździeckich. Omawiamy takie tytuły, jak gazety jeździeckie opinie, magazyn klub jeździecki forum, zbieramy hodowca i jeździec opinie, dyskutujemy na jeźdźcy i konie forum, poradnik jeździecki forum, programy jeździeckie. To może być Twoja mój koń dyskusja. Poleć innym cenne artykuły poświęcone jeździe konnej i koniom w ogóle, co najlepiej czytać, być poznać jeździectwo i konie.

37   812

Forum z kawałami, śmieszne konie, zabawne konie - galopuje.plForum z kawałami, zobacz dyskusje użytkowników forum prezentujących jeździectwo od tej wesołej strony. Posty o koniach na wesoło, śmieszne konie, zapraszamy do udziału w dyskusji. Jazda konna na wesoło w wątkach jeździeckich. Przedstawiamy humorystyczną wersję jeździectwa w postach użytkowników galopuje.pl, w których znajdziecie także zabawne konie i sytuacje z nimi związane..

0  

AKUTALNE KONKURSY INTERNETOWE FORUM, darmowe konkursy internetowe, konkursy internetowe 2011 opinie - galopuje.plNa aktualne konkursy internetowe forum możecie rozmawiać na temat przeprowadzanych przez nasz portal rywalizacji jeździeckich, innych konkursów - na innych stronach, oczekiwanych konkursach, a także nagrodach. Jak oceniasz nasze darmowe konkursy internetowe? Czekamy na Wasze konkursy internetowe 2011 opinie.

0  

Obozy jeździeckie forum, obozy konne forum, obozy jeździeckie opinie - galopuje.plObozy jeździeckie forum, zobacz dyskusje użytkowników galopuje.pl na temat obozów jeździeckich, w których mieli okazję uczestniczyć. Opinie i poglądy na temat obozów i szkółek jeździeckich z całej Polski. Obozy konne forum - posty i wątki relacjonujące obozy z całego kraju. Obozy jeździeckie opinie i nie tylko. Czytaj najciekawsze relacje z obozów.

Pokaż wszystkie pokoje

Pokaż wszystkie pokoje