Agro Ranczo i inne obozy :)

/ 6 odpowiedzi / 2 zdjęć
Hej :)Był może ktoś z Was w Agro Ranczo? Jak tam jest? Konie, instrukotorzy, jakzy, organizacja czasu, warunki mieszkalne.... ogólnie wszystki ;p
Ewentualnie jaki inne obozy w Małopolsce i na Śląsku polecacie, a jakie omijać? Liczę na uzasadnienie ;p
Z góry dzięki :)
siskiss

Fantastycznie było i w tym roku jadę tak kolejny raz ;) Od czego zacząć, żeby Ci pomóc.... na początek. Agro Ranczo koło Nowego Sącza ? http://agro-ranczo.com/ (2014/02/26 20:04)

-Madzik-

Tak, to :) (2014/02/26 20:18)

andziapee1996

Baaardzo polecam :) Byłam dwa razy, a moje koleżanki nawet 3, albo 5 razy i wszystkim się bardzo podoba :)Instruktora super, konie też. Mieszka się bardzo dobrze :) Ogólnie bardzo polecam! : D (2014/02/27 18:33)

siskiss

A więc, gorąco polecam ! Konie super. Pani instruktor podchodzi do jazd fantastycznie. Miałam problem z łydką w galopie, a teraz nim śmigam :D Obiady pyszne, domowe ;) Luzacy sympatyczni, zwłaszcza Paulina :D Czas wolny organizuję P. Sylwia, też fajna kobitka ;) Atmosfera prze świetna i szczerze nie mogę się doczekać kiedy znowu tam pojadę ! Zakochałam się, te tereny, widoki - jak jeździsz na maneżu widzisz piękny krajobraz gór.
I najważniejsze ! 2 h jazdy dziennie ! (2014/03/02 15:36)

stajnia-konsul-

http://stajniakonsul.pl/pl/obozy-konne

OBOZY KONNE 2014 (3 godziny jazdy dziennie)

Serdecznie zapraszamy prawdziwych miłośników jeździectwa na obozy konne o profilu rekreacyjno-sportowym organizowane w naszym ośrodku.

Zapewniamy niezapomnianą przygodę w sercu tatr POD GIEWONTEM I 3 GODZINY JAZDY DZIENNIE

Świeże powietrze świetne towarzystwo kontakt z końmi , wiele godzin jazdy na nich (tygodniowy turnus to aż 18 godzin jazdy) i nieograniczony czas przebywania w stajni- to jest to czego koniarze pragną najbardziej.

Oprócz jazdy konnej przygotowaliśmy dla was również wiele innych atrakcji które na pewno was zainteresują i umilą pobyt w naszej stadninie.

W cenie obozu również kulig, nauka powożenia zaprzęgiem, ogniska, wyjazd nad rzekę, zajęcia z lonżowania, gry i zabawy plenerowe, konkursy, karaoke, dla chętnych wycieczki w góry, wykłady na temat koni, sprzętu, żywienia, BHP, itp. Pokaz podkuwania koni, dyżury stajenne, opieka i czyszczenie – każdy uczestnik dostanie pod opiekę konia na czas trwania obozu i będzie zobowiązany do jego pielęgnacji. Na zakończenie obozu nagrody dyplomy i płyta ze zdjęciami z obozu.

(2014/03/06 19:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

ventus

Stajnia Greskar Chełmno (woj. kujawsko-pomorskie) zaprasza na wakacyjne obozy konne w 2014 roku !

Zapewniamy m.in.:
*turnusy tygodniowe: 830 zł
*możliwość pobytu na 2 turnusach: 1600 zł
*3 posiłki dziennie
*2 godz. jazdy konnej
*zajęcia praktyczne i teorytyczne związane z jeździectwem
*małe grupy zajęciowe, dzięki czemu każdemu uczestnikowi poświeca się odpowiednią ilość czasu i uwagi
*zakwaterowanie w pokojach 3 I 4– osobowych na terenie monitorowanego internatu szkolnego z dostępem do świetlicy i boiska z placem zabaw
*możliwość przyjazdu z własnym koniem
*zajęcia dodatkowe
* ubezpieczenie OC i NNW
*zgłoszenie wypoczynku do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
*miła atmosferę :)

*każdy uczestnik otrzyma koszulkę z logo stajni w prezencie!
*zgłoszenia przyjmujemy do 1 czerwca 2014 !

szczegółowe informacje: 660 883 073 marcela51@op.pl
www.stajniagreskar.jimdo.com (2014/03/10 10:37)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Gorąca piątka