Blog "jak lepiej jeździć konno"

/ 8 odpowiedzi
Rilla

Prejrzyście, lekko - świetnie - piszesz! Dzięki za wspaniałe rady! :)
Brakiem komentarzy się nie przejmuj - przecież w końcu zwyczajnie muszą się pojawić. Ja też kiedyś miałam ten problem. No, tylko że na blogu o innej tematyce, bo powieściach L.M. Montgomery. Normalnie byłam bliska depresji. Ale na szczęście w końcu zaczęły się powoli, pomalutku pojawiać. Aż w końcu zdobyłam grono sześciu czytelników :) Wszystko przyjdzie z czasem ;)
Pozdrawiam,
Rilla (2016/12/10 20:33)

MalwinaL

Dziękuję Ci za komentarz - to bardzo miłe co piszesz:) Swoją drogą, jak będziesz miała czas (i ochotę), będziesz mogła przesłać mi link do swojego bloga - z chęcią go zobaczę:) 
Malwina (2016/12/11 18:08)

MalwinaL

Książka mojego dzieciństwa! Pierwszy raz przeczytałam i...zakochałam się:) Chyba jedyna lektura szkolna, którą wzbudziała we mnie takie emocje! A twój blog bardzo fajny - jestem w trakcie czytania i aż trudno było mi się oderwać, żeby podziękować Ci za ten link:). 
M. (2016/12/12 20:08)

krzyszjak

Z racji, że piszesz dobre treści przydało by Ci się:

- lepszy szablon
- własna domena
- mała wiedza o SEO
- mała reklama

Pozdrawiam :) (2016/12/19 02:22)

MalwinaL

Ok, dzięki za odpowiedź:) (2016/12/19 17:55)

Love Haflingers

Świetny blog! Widać, że długo jeździsz, wiele wiesz. Mnie się szablon podoba zdjęcia dobrej jakości. Piękny!
Powodzenia w dalszym pisaniu!
-----
Przy okazji zapraszam na mojego bloga: horsemanship.crazylife.pl (2016/12/22 15:11)

MalwinaL

Dziękuję :) (2017/01/08 20:40)

Gorąca piątka