Budowa stajni dla konia

/ 6 odpowiedzi

Nie wiem jak Wy, ale mi się wydaje, że budowa stajni dla konia to głupota. Koszty są ogromne. Ja wolę dzierżawić konie, mam pensjonat i z głowy.A przyjemność z jazdy taka sama ; )))

ZorKa

hahah. ale ktoś w końcu musi mieć konie ! tzn. by ktoś inny mógł dzierżawić ;DD (2010/08/26 20:53)

asia540

opłaca się gdy ktoś ma wielką hodowlę koni. Pomyśl ile wydatków byłoby z tak wielkim stadem koni, gdybyś nie miała stajni (2010/10/07 20:57)

użytkownik15253

opłaca się gdy ktoś ma już kilka koni no i płcenie za tyle ponsjonatów byłoby trochę gupie ja jak bym miała około pięć koni napewno wybudowałam bym dla nich stajnię

(2010/10/20 22:58)

bercikowanie

ja mysle inaczej stajnia dla 1 konia to nie są ogromne koszty max 20,000 ze wszystkim (2013/02/03 13:48)

Honeonna

Jeśli ma się jednego konia, to można płacić za pensjonat i w zamian mieć nie tylko miejsce, ale też gwarancję, że koń dostał jeść, że wyszedł na pastwisko, że ktoś go pilnuje. Z dwoma końmi pewnie też da radę, może z trzema, ale trudno mi jest wyobrazić sobie kogoś, kto ma, powiedzmy, pięć czy sześć koni i ciągle jest w stanie płacić za każdego. Tutaj bardziej może się opłacać własna stajnia, ale minusem jest to, że albo trzeba zatrudnić kogoś do opieki nad zwierzakami, albo robić wszystko samemu. Czyli jeśli się pracuje, oznacza to wracanie po kilka razy dziennie do domu, żeby dać jeść, wypuścić, zobaczyć, czy wszystko w porządku, a potem jeszcze pojeździć. No i nie wie się, czy nic się nie dzieje. Można zamontować kamery, ale zawsze minie trochę czasu, zanim się dojedzie. Ja zwyczajnie bym się bała zostawić konia samego. (2013/02/04 13:18)

USFarmPolska

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla stajni lub ujeżdżalni koni są hale strukturalne!

U.S. Farm Polska oferuje hale w jakości premium - 20 lat gwarancji na poszycie oraz 50 lat gwarancji na konstrukcję:

Poszycie o transparentnych właściwościch stwarza jasną, ciepłą atmosferę we wnątrz. Dodatkowo obniża ono konieczność dodatkowego doświetlania obiektu w ciągu dnia.

Stalowa, ocynkowana konstrukcja zaprojektowana jest tak by wytrzymać najgorsze warunki atmosferyczne łącznie z wiatrem do 220 km/h.

Zapraszamy na www.halestrukturalne.pl (2014/11/12 13:40)