Budowa stajni

/ 4 odpowiedzi
Razem z mamą zastanawiamy się nad postawieniem małej stajenki przy domu który aktualnie też się buduje. Czy musimy mieć projekt kupiony itp.? Bo w internecie nie natknęłam się na projekt dla dwóch koni w tym siodlarnia i paszarnia, zawsze są jakieś dodatkowe pomieszczenia typu:garaż czy łazienka Jak wy budowaliście stajnie? Z projektem czy bez albo ze swoim?
TheWunia

Na budynek w którym będziesz trzymać zwierzęta musisz mieć pozwolenie od gminy czyli musisz też mieć projekt. Mi projektowała stajnie pani która zaprojektowała też nasz dom. Jeśli chciałabys to zrobić nielegalnie to do 25 m kwadratowych możesz postawić sobie budynek bez żadnych zezwoleń ale nie mogą w nim mieszkać zwierzęta i jeśli ktos cie przeskarży to nawet 50 tys. można zapłacic kary. Cena takiego projektu to około 2500 zł więc lepiej zapłacić i mieć święty spokój. Jak będziesz miała jeszcze jakies pytania to pisz bo akurat jestem na bieżąco :) (2013/02/02 12:10)

qoniarra

Witaj,Możesz zajrzeć na tą stronę:www.cheval-liberte.com Mają oni i boksy otwarte i stajnie więc na pewno będą mogli ci dobudować do tego siodlarnię/paszarnię :) Tez sie zastanawiam nad ich doksami bo jest to w granicach 5-10 tyś. zł. Ale wybór należy do ciebie :)Pozdrawiam, Qoniarra (2013/02/07 09:39)

AliceHorses

Dzięki, jak wybierzesz jakiś boks dla siebie to napisz mi na PW jak się nazywa i jaka cena mniej więcej z siodlarnią na dwa konie ;) (2013/02/18 18:52)

USFarmPolska

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla stajni lub ujeżdżalni koni są hale strukturalne!
U.S. Farm Polska oferuje hale w jakości premium - 20 lat gwarancji na poszycie oraz 50 lat gwarancji na konstrukcję:
Poszycie o transparentnych właściwościch stwarza jasną, ciepłą atmosferę we wnątrz. Dodatkowo obniża ono konieczność dodatkowego doświetlania obiektu w ciągu dnia.
Stalowa, ocynkowana konstrukcja zaprojektowana jest tak by wytrzymać najgorsze warunki atmosferyczne łącznie z wiatrem do 220 km/h.
Zapraszamy na www.halestrukturalne.pl (2014/11/07 13:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Gorąca piątka