buty czy czapsy?

/ 3 odpowiedzi
Witam, jakiś czas temu kupiłam sobie czapsy, jednak przytyła mi łydka i mam problem z zakładaniem ich. Zastanawiam się, czy ich nie sprzedać i kupić buty zamiast czapsów. Stąd moje pytanie: co jest lepsze, bardziej praktyczne: buty do jazdy czy czapsy?
domi601

Zawsze wydawało mi się, że żeby nosić czapsy trzeba mieć buty (sztyblety w tym wypadku), no cóż z twojej wypowiedzi wynika inaczej :P Jeżeli chodzi ci o buty do jazdy, w sensie o oficerki to będzie to dobry wybór jeżeli stać cię na jakieś lepsze, np. hippici. Jeżeli planujesz kupić kalosze z dechatlona to nie polecam, ciężko w nich z piętą w dół, poza tym są gumowe przez co w lato będzie ci za gorąco, a w zimę za zimno. 

Ja osobiście polecam zestaw czapsy + sztyblety. Mi jest tak najwygodniej, kiedy chcę mogę zdjąć czapsy i jeździć w dłuższych skarpetkach (np. gdy jest za gorąco). Ja na twoim miejscu, skoro przytyła ci łydka, to nie sprzedawałabym czapsów, tylko spróbowała odchudzić tą łydkę! :D (2015/02/18 19:25)

misio

Ja tam wole czapsy som poręczne i wygodne. (2015/02/18 19:31)

izapyza

czapsy wiadomo ze sa latwiejsze do noszenia, itp, ale jesli chodzi o dosiad to widziałam filmik na którym trenerzy ujezdzenia w niemczech namawiali do zakładania do jazdy butów, bo one poprawiaja dosiad. I jak sa dobre to jazda w nich powinna byc b wygodna (2015/02/18 20:24)