CAVALIADA Poznań 2010

/ 7 odpowiedzi
Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody, Targi Sprzętu Jezdzieckiego

Witam, czy ktoś interesuje się tymi targami w Poznaniu? Zamierzam się wybrać i chętnie
dowiedziałabym się wcześniej czego się po nich spodziewać. Chciałabym zostać na 2-3 dni w
mieście przy okazji, są jakieś fajne miejsca blisko targów gdzie możnaby się zatrzymać?
Interesuje mnie jakiś hotel na poziomie. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

AnnaJ76

Byłam na targach w zeszłym roku i zatrzymałem się w Hotelu Włoskim. Te targi to naprawdę
fajna rzecz. Co do hotelu, to polecam Hotel Włoski. Świetny stosunek ceny do jakości,
bardzo blisko do targów, miła obsługa oraz dobre jedzenie. Ostatnim razem tam byłam,
znajomy mi polecił i nie zawiodłam się :). Jeżeli chcesz jakiś dokładniejszy adres itp,
to tu jest ich stronka:
http://www.hotelwloski.pl/

(2010/12/02 18:03)

Hella

A kiedy dokładnie są te targi?                                                                                                                                                                                                                                              (2010/12/02 18:08)

użytkownik15253

targi są 10-12 grudnia mogłabys się jeszcze zatrzymać w hotelu Merkury, Venus i Szeraton ale tam jest bardzo drogo no i jeszcze jest kilka innych hoteli zobacz na stronie poznan (2010/12/02 19:20)

Hella

Ja niestety jadę do Berlina w tym czasie. I też na targi. Ale może w przyszłym roku pojadę.                                                                                                       (2010/12/02 21:12)

justbra32

Ok dzięki za podpowiedź, będę szukać :) (2010/12/03 13:22)

bordunek

ja jadę na CAVALIADE :) ktoś stąd się wybiera :>? (2011/11/27 16:38)

LadyZuzu

A ja mam problem... Dzisiaj dostałam pocztą bilet VIP na Cavaliadę 2011. Bardzo się ucieszyszłam i raczej pojadę, ale... W tym samym czasie jest pierwszy próbny egzamin gimnazjalny (9.12.11 akurat jest z angla o ile mnie pamięć nie myli). I nie wiem czy mogę go opuścić... Jutro w szkole popytam nauczycieli, może da się kiedy indziej napisać ten angielski. Chyba bym nie wytrzymala gdybym z powodu szkoły nie pojechała na Cavaliadę...

Jedzie ktoś z 3 gimnazjum na Cavaliadę i opuszcza próbny egzamin? ;D

(2011/11/29 15:40)