Co myślicie o jeździectwie w stylu West?

/ 8 odpowiedzi

• konto usunięte

Western
Co myślicie o jeździectwie w stylu West? Ja osobiście jeszcze nie próbowałam, ale widziałam filmiki na youtubie. Do gustu najbardziej przypadł mi Barrel Racing. Oczywiście klasyka jest i zawsze pozostanie najlepsza ;)
koala555

Ja jeździłam tylko w wescie i dla mnie super, polecam. (2012/03/27 16:49)

Rpodkowa

Coż chciałabym spróbować , ale myślę , że trail class , western pleasure lub ewentuanie barrel racing

(2012/03/27 17:29)

goldenhorse13

Ja jezdze west ale umiem i w klasyce i west lepszy !

(2012/03/27 19:42)

użytkownik19903

dla mnie west bardzo fajnie się oglada , ale nie chciałabym sama tak jeździć < podziwiam innych za odwagę >  w west fajne jest to jakie te konie są grzeczne. (2012/03/28 16:14)

WeteranV2000

Jeździectwo w stylu West jest miłe dla oka na wysokim poziome kiedy koń robi wszystko od dosiadu i łydki. Niestety jest wielu pseudo kowbojów którzy tak naprawdę nie rozumieją zasad jazdy westernowej albo rozumieją je "aż za dobrze". Ja osobiście jednak wolę klasyczną jazdę ale to pewnie dlatego, że tak byłam uczona od początku. Oczywiście nie faworyzjuę żadnego stylu bo w każdym dąży się do innego ideału. Obydwa style na wysokim poziomie są przyjemne dla konia, jeźdźca i obserwatora ;D (2012/03/28 17:11)

catherine188

Wczoraj pierwszy raz próbowałam jazdy west, ale szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu. Od początku byłam uczona w klasyku i po 5 latach nauki jazdy konnej nie mogłam jakoś ogarnąć techniki tej jazdy. Potem już złapałam kontakt z koniem to było lepiej, ale nie wiem czy się przekonam do westu. Zdumiewa mnie fakt, jak konie do tego stylu są wyćwiczone, kładąc wodze na ziemie, kon się nie ruszy, to jest niesamowite :) (2013/05/01 15:31)

sarucha 10

Ja tam za nim nie przepadam (2013/05/01 17:36)

Atenaxd

Takie jeździectwo w stylu Westernowym to jazda dobra dla ludzi,którzy lubią prędkość i dreszczyk emocji lub lubią pokazywać na co po prostu konia jest stać :DJa to lubię,ale wole klasyczne...bo na takim stylu się od małego uczyłam,więc to od przyzwyczajenia :DAle western to super sprawa:D (2013/05/05 13:12)

Gorąca piątka