Co myslicie o SKJ Poland Park?

/ 16 odpowiedzi
Czy ktoś zna tą stajnie,a jesli tak to jaką ma opinie?
użytkownik19274

Nie jeździłam tam, ale z tego co mi wiadomo mają dobrych instruktorów i konie ; ) (2011/07/30 20:07)

Ulus13

Nie chce nikogo urazić moją opinią,ale napiszę to co wiem.

SKJ Poland Park jest to bardzo droga stajnia,zadbana i to bardzo.Instruktorzy nauczą,ale za to są nie mili i to bardzo. Konie nie zawsze służą dobrym wychowaniem podczas jazdy. Cała kadra instruktorów dba tylko o dwie rzeczy - o pieniądze (jak najwięcej wydać) i o BEZPIECZEŃSTWO. Dla mnie jest to złe, znaczy, w kazdej stajni dba się o bezpieczeństwo i to bardzo,ale w PP jest to aż z przesadą! Nie wiem czy nadal jest taki nakaz,ale wcześniej było tak iż nakaz był noszenia kamizelek ochronnych!

Ale ponadto, instruktorzy potrafią być tak sprytni iż wycisną z człowieka kupe pieniędzy,a tak na prawdę za dużo się nie nauczysz.

Moja opinia jest taka. Nikogo nie chce nią urazić.

SKJ Poland Park to dobra stajnia pod względem no wiecie, tej ich siły pieniężnej włożonej w budynki i wgl w konie.Stajnia na wysokim poziomie.Ale pod względem atmsofery i pieniędzy - to fatalna..

Pozdrawiam.

(2011/07/31 21:36)

qoniarra

sądzę tak samo ogólnie to oni mają totalnego świra   na punkcie BEZPIECZEŃSTWA  (2011/08/01 13:28)

dorka80

Więc tak

Generalnie to jest klub dla bardzo bogatych. Ceny bardzo wysokie średnio 110 za lekcję w grupie plus ....

.....w tym roku została wprowadzona miesięczna opłata za członkostwo, która nadała status szkole jako najbardziej snobistycznego miejsca w warszawie - opłata nic nie daje w zamian. A przepraszam, w zamian można uczestniczyć w spotkaniach integracyjnych w restauracji Stajnia ;))))))

Instruktorzy dobrzy, jednak i oni się wykruszają zabierając za sobą uczniów

Nie ma w klubie żadnej atmosfery i więzi pomiędzy członkami - panuje zasada przyjść na lekcję  i wyjść. Zgadam się, że instruktorzy są oschli ! jednak rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków

Czy można się nauczyć jeździć ? Myślę, że można zostawiając min ok 1,5 tys zł miesięcznie lub więcej.

Z tego co wiem od ludzi zainteresowanie klubem spada z roku na roku ! moi znajomi co tam jeszcze jeżdzą  mówią, że jest coraz mniej uczniów !

(2012/01/24 20:31)

AgaBlaszczyk

Moim zdaniem Poland Park to klub dla pewnej określonej grupy klientów. Jazda według aktualnego cennika (luty 2012) kosztuje 120 zł dla zaawansowanych dorosłych, 50 min + opłata członkowska płacona co miesiąc. Ja jeżdżę od września ubiegłego roku i mimo, pewnych zgrzytów jestem zadowolona. Podoba mi się komunikacja, jeśli coś mi się nie podoba mogą porozmawiać o tym z Tadeuszem, bądż napisać do właściciela i jest jakaś reakcja. Jazdy są prowadzone w jakiś sensowny sposób, widzę już pewne postepy. Konie z kilkoma wyjątkami są bez jakiś narowów, przyzwoite. Miałam przyjemność jezdzić w kilku stajniach w Warszawie i uważam, że jest to najlepiej prowadzony klub jeżdziecki w Warszawie. A propo wykruszających się instruktorów, nie zauważylam. Co do atmosfery, znam kilka osób, utrzymujemy kontakt poza klubem.

(2012/02/02 11:27)

dorka80

Pewnie, że tak -  tam jeździ określona grupa ludzi, którą na to stać! i nie ma nic w tym złego

nie zamierzam rzucać nazwiskami, ale jedna z kuczowych instruktorów Pani Basia już nie pracuje, Karolina już nie pracuje Marta już nie pracuje itp. 

Osoby odeszły akurat w czasie, kiedy Pani przyszła do klubu. W czasie mojego przyjścia  też kilka osób opuściło mury.

Konie ? jeżdziłam na lepszych właśnie w tych "gorszych" stajniach, ale te też nie są złe - tylko nie adekwatne do ceny. Instruktorzy też można znaleźć bardzo dobrych.

Ja też jeździłam w kilku klubach więc mam jakieś porównanie. 

Poza tym atmosfera to nie tylko rozmowy z osobami, ale przede wszystkim możliwość spędzenia czasu w stajni, kiedy buduje się relacje z koniem. Inne kluby dawały mi taką możliwość.

Dlatego ja, jak i wiele osób (tak sądzę po wypowiedziach ludzi na forach) idzie potem po rozum do głowy i np.  dzierżawi konia. Teraz mam "swojego konia" i swojego trenera - i radość z nowych obowiązków i postępów w nauce wielka.

Podsumowując

Każdy wybiera szkołę sugerując się swoimi kryteriami. Moim kryterium jest nie tylko cena ale i jakość usługi. I o ile zgodzę się na płacenie 120 zł za lekcję za;

1. bardzo dobrą organizację

2. dobrych instruktrów

to wprowadzenie opłaty członkowskiej z kwocie 120 zł za 4 tygodnie czyli ok 1500 zł rocznie za samą przynależość??? przepraszam za co ??? za te spotkania w Stajni - nie płacę nigdy coś co jest podejrzane z chwilą wprowadzenia ! nawet jak mnie na to stać. 

Co do innych szkół z bardzo dobrą ogranizacją polecam szkołę Hippica Varsovia Pani Karoliny Szaszkiewicz, która zaczynala w Polandparku. Ta szkoła jest bardzo chwalona ostatnio.

dorka

(2012/02/03 20:27)

AgaBlaszczyk

Jeżdżę w Poland Parku głównie z powodu następujących argumentów:

1. Lokalizacja - właściwie mieszkam w odległości 1,5 km od klubu, nie tracę czasu na dojazd.

2. Późne godziny jazd dla dorosłych. Pracuje w korporacji, jestem w domu ok. 18 - 19.00.

Możliwość odbioru jazd w weekendy.

3. Dobrzy instruktorzy, w ciągu kilku miesięcy zrobiłam pewne postępy.

4. Konie: przyzwoite z kilkoma wyjątkami.

5. Dostęp do krytej ujeżdżalni.

6. Sprzęt wysokiej jakości, koń osiodłany.

7. Różnego rodzaju dodatkowe szkolenia np. z JNBT, zawody wewnętrzne dla dzieci, wykłady

fachowców, zgrupowanie letnie również dla dorosłych.

8. Jazdy: dla jeźdźców zaawansowanych możliwość nauki skoków i zdawania oznak.

Jeździłam dla porównania w kilku stajniach w Warszawie, nie będę wymieniać ich nazw

i widzę sporą różnicę. (2012/02/06 09:45)

konskax3

nie miałam przyjemności (?) tam jeździć, no ale z tego co słyszałam i czytałam jest dużo minusów. ;)

powiem wam że stajni w której jeżdżę nie zamieniła bym na inną. pewnie jest to przeciwieństwo 

SKJ Poland Parku, stajnia przydomowa, dookoła mini zoo oraz gospodarstwo agroturystyczne, konie są super, od wyboru do koloru jeśli chodzi o charakter i wielkość. Instruktor na wysokim poziomie, wiele się nauczyłam. Ale to co najbardziej tam kocham to atmosfera. Spędzam tam całe dnie, wszystkie dziewczyny które tam jeżdżą tworzą taką "końską rodzinę", zimą po jeździe idziemy na herbatkę do Pani Instruktor, kiedy chcemy pracujemy z końmi (lonżujemy,czyścimy,bawimy się). Jest też bardzo tanio ;D

i powiem szczerze że mam porównanie i wolę takie małe stajnie, od tych dużych , typowo sportowych.;D

ale to tylko moje skromne zdanie ;p (2012/02/06 15:40)

adelee

Jeździłam w Skj Poland Park dwa lata. Według mnie, stajnia jest bardzo droga, ale konie i niektórzy trenerzy są dobrzy i mili. Skąd PP ma sportowe konie? Właśnie z zarobków. Za 50 minutową jazdę dla zaawansowanych płaci się 120 zł (znowu podrożało). Dlatego musiałam zrezygnować z jazdy w PP... Na początku, przez zaniedbanie instruktorów, prawie niczego się nie nauczyłam, ale potem spotkałam kogoś innego. Jeździ tam wiele osób, które znam. Więc tak, PP jest dla bogatch osób... Jeszcze jednym minusem jest to, że konie zawsze są osiodłane, więc jeździec może nie nauczyć się siodłać konia... Wspominam tą stajnię w skali 6/10. (2012/02/08 17:52)

SKJ Poland Park

opłata członkowska daje między innymi następujące możliwości:
- stała rezerwacja godzin i dobór grupy  z możliwością przekładania jazd - bezpłatne uczestnictwo we wszystkich imprezach - nie tylko integracyjnych ale również szkoleniowych- zniżka 25 % na jazdy dodatkowe-uzgodnienie i realizacja indywidualnego planu rozwoju http://www.polandpark.pl/pl/strefa-rodzica/proces-realizacji-planow-rozwoju-czonkow-skj-poland-park.html który prowadzi dziecko aż do poziomu Mistrzostw Polski- zniżki na zgrupowania

a wkrótce
- indywidualny portal komunikacji z Klubem (co szczególnie dla Rodziców ma znaczenie)

pozdrawiamy Zespół Poland Park (2012/02/16 10:43)

SKJ Poland Park

Treningi w sezonie letnim na placu zewnętrznym (najwyższa jakość podłoża) - 90 PLN, 
Oferty specjalne weekendowe dla dorosłych - cena od 70 PLN przy zakupie 20 jazd (bez opłat członkowskich),  pod warunkiem pomyślnego testu podczas jazdy próbnej (2012/02/16 10:46)

SKJ Poland Park

opłata członkowska daje między innymi następujące możliwości:

- stała rezerwacja godzin i dobór grupy  z możliwością przekładania jazd 

- bezpłatne uczestnictwo we wszystkich imprezach - nie tylko integracyjnych ale również szkoleniowych

- zniżka 25 % na jazdy dodatkowe

-uzgodnienie i realizacja indywidualnego planu rozwoju http://www.polandpark.pl/pl/strefa-rodzica/proces-realizacji-planow-rozwoju-czonkow-skj-poland-park.html który prowadzi dziecko aż do poziomu Mistrzostw Polski

- zniżki na zgrupowania

a wkrótce

- indywidualny portal komunikacji z Klubem (co szczególnie dla Rodziców ma znaczenie)

pozdrawiamy Zespół Poland Park
(2012/02/19 15:47)

Lady blue

Jaką stajnię masz na myśli? (2013/01/06 14:42)

jula10ify

a w jakiej stajni jeździsz? Zastanawiam się nad zmianą i tak sobie czytam na różnego typu forach o kluba typu Poland Parku, ale chyba też wolę mniejsze stajnie, obecnie jeżdżę w tej: 

www.ulmag.com.pl   może nie jest bardzo tanio, ale na pewno nie biorą sobie tyle,c o Poland Park. Atmosfera jest super, zawsze mogę pośmiać się i porozmawiać z instrukorką na temat ewentualnych błędów. Moim zdaniem stajnia, w której jeżdżę bierze tyle pieniędzy na ile zasługuje, instruktorzy, dobrzy i wymagający, ale moja koleżanka, który nigdy przed lekcją w tej stajni nie siedziała na koniu, po trzech jazdach zeszła z lonży, a teraz uczy się powoli zagalopowań. Zaczęła jazdę jakiś miesiąc temu, a galopowała już chyba 3 razy samodzielnie, jedno miała na lonży. 

(2013/10/28 21:37)

krzysmal

Odradzam Poland Park. Brak klubowej atmosfery. Duża rotacja pracowników i jeżdżących. A wszystko przez karygodną postawę właściciela. Klienci to dla niego tylko cyfry na koncie. Jest tylko jedna możliwość: płacić i się nie odzywać. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości spotkacie się z chamstwem, agresją i totalnym brakiem szacunku z jego strony. Cały klub jest nastawiony na pozyskiwanie nowych klientów zupełnie jak kiedyś operatorzy telefonii komórkowej. Jeżeli już jesteś klubowiczem, wszyscy przestają się tobą interesować i nikomu nie zależy aby twoje dzieci nauczyły się jeździć konno. Zresztą cały klub jeździ na jednym koniu, Fasolce która odnosi sukcesy, reszta to praktycznie konie do lonżowania. Tak więc tylko jedno dziecko może jeździć na porządnym koniu, reszta nie, ale to już właściciela nie obchodzi. Jeżeli zaczniecie się dopytywać lub wyrażać oczekiwanie aby wasze dziecko rozwijało się i wchodziło na kolejne etapy, to jedyne co możecie uzyskać to bezpardonowe wyrzucenie z klubu. Jeżeli nie chcecie aby wasze dzieci cierpiały to nie zapisujcie ich do Poland Parku. Owszem rodzice na początku są zazwyczaj zadowoleni (tak jak i my) i omamieni przez właściciela, ale jak już dziecko zacznie jeździć, to nie ma co liczyć na postępy – jako stary klubowicz masz płacić i nie ważne co się dzieje z twoim dzieckiem czy się rozwija czy nie i tak będzie miało te same treningi. Statystyka upadków to bzdura i tani chwyt marketingowy dla nowicjuszy. Nikt więcej bowiem nie prowadzi takich statystyk, nie ma porównania a w Poland Park dzieci spadają tak samo jak gdziekolwiek indziej bo w tym sporcie to nieuniknione. Jedyną zaletą Poland Parku była lokalizacja odpowiadająca osobom mieszkającym w centrum. Dojazd w korkach mieścił się w 30 min. Ale okazuje się że o tych samych godzinach szczytu można dojechać do stadnin na obrzeżach Warszawy, o wiele przyjaźniejszych. Czas dojazdu w sumie tylko o 10 min dłuższy, a koszt za o wiele bardziej profesjonalne i bardziej indywidualne zajęcia na naprawdę dobrych koniach jest 2x mniejszy. (2017/10/26 11:31)

Gorąca piątka