Co robicie w tej sytuacji?

/ 5 odpowiedzi
Jedziecie sobie miastem na koniu, chodniczkiem, na oklep, wszystko ładnie pięknie, a tu konik robi kupkę. Przypomnę że nic nie macie przy sobie żadnego worka czy łopatki. Łajno leży na środku chodnika i ludzie się patrzą.Co robicie w tej sytuacji?
SrokatyArab

No niestety jadąc do miasta trzeba być na to przygotowanym, a kultura wymaga żeby po sobie posprzątać. Kiepską wizytówkę pozostawiają tacy koniarze, którzy kup nie sprzątają. Trzeba było chociaż nogą na trawnik zgarnąć, ale ogólnie to zwyczajny wstyd.  (2014/11/13 21:35)

sandra2167

Wątpię że kiedyś pojadę konno do miasta ale jeżeli już to mam ze sobą zabrać łopatkę i worek tak? (2014/11/14 18:44)

izapyza

He, he, ja bym spaliła cegłę. 

Ale masz nerwy, ze jedziesz do miasta... i to na oklep. Podziwiam, chyba twój koń jest nieustraszony. w ogóle to myslałam, ze nie mozna jezdzic koniem do miasta

(2014/11/18 00:18)

sandra2167

To jest kawałek z życia wzięte ale nie z mojego. Tak po prostu pytam żebym wiedziała co w przyszłosci zrobić :D (2014/12/13 12:16)

Warka

Stawiajac sie w twojej sytuacji : prosze przechodnów o reklamówki i pomoc w przytrzymaniu konia. Zbieram jak psią... niestety (2014/12/14 18:16)

Gorąca piątka