Co to WKKW???

/ 13 odpowiedzi

• konto usunięte

WKKW

No wiem: Wszechstonny Konkurs Konia Wierzchowego. Ale nie wiem co to jest naprawdę.

Czytałam, że WKKW składa się z trzech dyscyplin: Skoki, dresaż i cross. A z kolei gdzie indziej że to sam cross. A więc która odpowiedź jest dobra???

Rpodkowa

Z tzrech dyscyplin.

(2012/01/01 16:13)

agalyba

WKKW - Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego

Tak więc samo mówi za siebie ;) (2012/01/01 16:16)

agalyba

Cross, to część WKKW, czyli Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. Najczęściej podczas trzydniowych zawodów sprawdzana jest wytrzymałość konia w czasie crossu,- jazdy w terenie z przeszkodami naturalnymi,. W skład WKKW wchodzi też ujeżdżenie i skoki przez przeszkody. (2012/01/01 16:17)

Nanna

Z trzech dyscyplin sory ale zakładasz najwięcej zbędnych tematów na galopuje.pl jest o sportach i masz tam o WKKW .Wchodzisz w google i tam wszystko masz możesz jeszcze na youtube obejrzeć ;) pozdrawiam Gizela ;)  (2012/01/01 16:27)

Zuzka koniarka

WKKW - jeden z najbardziej widowiskowych sportów konnych  należący do dyscyplin olimpijskich. Jest wszechstronnym sprawdzianem konia i jeźdźca, wymagającym dużego doświadczenia. Zawody odbywają się najczęściej w czasie trzech dni, podczas których przebiegają trzy różne próby sprawności jeźdźca i konia. (2012/01/01 18:49)

użytkownik20757

Skoro tak sądzicie Nanna to ja czuję się zbędna na tej stronie:(((((

Ja w moim wątku o Lorenzo spokojnie powiedziałam, że go nie cierpię bo męczy konie a Wy od razu mi się rzuciliście, że wcale nie i że ja się nie znam:((((((

I moje zdanie zawsze jest ZŁE. A w moim poście o własnym koniu to mi rzuciliście, że ja nie mogę mieć konia, bo nic nie umiem i zrobię mu krzywdę. Czy Wam by wtedy nie było smutno??

A w innych wątkach o własnych koniach innych osób to odpowiadacie spokojnie i poprawnie. Czemu czuję się gorsza??? Ja usuwam konto na galopuje.pl bo nikt mnie tu nie lubi:(((((((((

(2012/01/01 20:26)

Bazich

WKKW - Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (2012/01/02 15:50)

Nanna

Kingamek- przepraszam ale jesteś tylko 11(?) letnim dzieckiem ,które zakłada bezsensowne pytania jeździ nie wiele i chce koniecznie własnego  konia i za grosz się nie zna i na dodatek strzela fochy za każdym razem jak ktoś powie jej coś złego i tyle. (2012/01/02 17:11)

użytkownik20757

Nanna jesteś niemiła. Wyobraź sobie teraz, że ktoś mówi to Tobie. Żegnaj Portalu! (2012/01/02 17:49)

Estakada

Kingamek- przepraszam ale jesteś tylko 11(?) letnim dzieckiem ,które zakłada bezsensowne pytania jeździ nie wiele i chce koniecznie własnego  konia i za grosz się nie zna i na dodatek strzela fochy za każdym razem jak ktoś powie jej coś złego i tyle.

Oj dziewczyno nie wiem co ci dolega ale to chyba... A z resztą nie ważne.
Kto powiedział że ona pragnie mieć własnego konia?   Naucz się czytać ze zrozumieniem a nie krytykujesz rzeczy o których nikt nie wspomniał. Twoja bujna wyobraźnia jest dosyć hmmm...
dziwna. Ty masz swoje życie i swoje obrazki więc nie wpierniczaj się w cudze >)
I po co piszesz takie głupoty jak cytuję : (...)"jesteś tylko 11(?) letnim dzieckiem"(...)
skoro nie masz bladego pojęcia o tej dziewczynie . Nie wiesz kim jest, ile jeździ itd. ...
A więc na przyszłość radzę, pomyśl zanim coś napiszesz, na dobre ci to wyjdzie.
Bo jeśli spotkasz kogoś takiego jak ja w realu lub na wircie możesz "dostać niezły wycisk" słownictwem:)A ja potrafię być wredna i jestem pewna że tylko nie ja ...%%$%%
Pozdrawiam i proszę wziąć sobie moje uwagi do serca:) (2012/01/02 18:15)

Estakada

WKKW - Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego

ale ona o tym wie...bo to napisała...:) (2012/01/02 18:17)

Nanna

Może fakt pomyliła mi się z inną dziewczyną.Ale czytałam sporo jej tematów i postów i wiem,że zadaje głupie pytania.Na jej stronie pisze ,że chodzi do 4 klasy więc to 11 lat czy tam 10 nie wiem nie orientuje się w skalach podstawówki bo mam znacznie więcej ...zresztą mniejsza o to.Jeśli nie umiesz przyjmować krytyki to co robisz na portalu społecznościowym ?ludzie nauczcie się,że nie jesteście "super" ,a tobie Kinga raczę używać opcji "szukaj" .Propo własnego konia ona napisała :  "A w moim poście o własnym koniu to mi rzuciliście, że ja nie mogę mieć konia, bo nic nie umiem i zrobię mu krzywdę." Myślałam,że chodzi o to,że ona chce własnego konia...dobra mój błąd.Jestem dorosła i pozwól ,że sama zdecyduję czy mam sobie wziąć te rady do serca ;)  (2012/01/02 19:42)

Nanna

A i jeszcze jedno nie boję się ciebie myślisz ,że teraz siedzę pod stołem i drże ze strachu bo ktoś mnie "postraszył" uwierz w wielu przypadkach bywam chamska i nie radzę żebyś mnie poznała w realu .Ja umiem przyjmować krytykę poprostu ;) ale wierzę,że jest z ciebie dobra osoba tylko te forum oznacza"byle się popisać" . (2012/01/02 19:46)

Gorąca piątka