Co wybrać?

/ 4 odpowiedzi
HeyCo jest lepsze do jazdy: skarpety czy sztylpy ?W czym Wam się wygodniej jeździ? Co się bardziej opłaca?
Hrenna

Sztylpy się bardziej opłacają, ponieważ starczają Ci na lata, a skarpety ew. na parę jazd... No i też jeżeli o pieniądze to prędzej czy później po latach i tak wyjdzie taniej, jeżeli kupi się sztylpy niż załóżmy co miesiąc kupować skarpety  (2015/07/28 21:25)

Honeonna

Ja też jestem za sztylpami, bo raz, że wyglądają porządniej, dwa, że jednak lepiej chronią nogi przed końskim potem, otarciami i ewentualnym przyszczypaniem przez puślisko, trzy, że dłużej posłużą i w ogólnym rozrachunku bardziej się opłacą. Najlepiej porównywać nie tyle same ceny produktów, co koszt jednego założenia-jeśli kupujesz skarpetki za X i założysz je, powiedzmy, 15 razy, a sztylpy kupisz za Y i założysz je 200-300 razy, to sztylpy wciąż wyjdą taniej. Skarpetki są opcją, jeśli nie masz jak wydać 100-200zł w jednym momencie albo jak sztylpy zmieniają status na "chwilowo nie do użytku". Z mojego doświadczenia-jeśli możesz, to bierz sztylpy.  (2015/07/29 22:09)

johhny

Zdecydowanie polecam sztylpy, jeśli zamierzasz kupić je w decathlonie to ci się bardziej to opłaci, skarpety kosztują tam bodajże 40 zł, a założysz je 20 razy i są już zniszczone, sztylpy lepiej chronią, a są jedynie 20 zł droższe od skarpet, lepiej wyglądają i są trwalsze. Ja używam tych:http://www.decathlon.pl/sztylpy-jedzieckie-id_8011218.htmlZdecydowanie polecam! (2015/07/30 11:33)

Love Haflingers

Polecam sztylpy, ponieważ: lepiej chronią nogę, wyjdzie Ci taniej i jeśli masz czarne sztyblety i czarne sztylpy nie musisz kupować oficerek (które są niewygodne) np. na zawody, bo wyglądają bardzo podobnie. (2016/02/20 18:07)