Czarny punkt Polskiej Hańby

/ 9 odpowiedzi / 2 zdjęć
Proponuję tutaj zamieszczać "Czarne Punky Polskiej Hańby "
Może zacznę jako pierwsza ! pierwszy taki punkt to Stanica Zabereźki !!!!
Jak można określić rodziców, którzy uczą swoje dzieci –bezmyślności, głupoty, okrucieństwa? 
właściciele malutkiej Magnolii urodzonej 26.05.2015 godzina 22:00 ujeżdżona 16  lipca 2015 
Końskie dziecko 3 miesięczne ,jej ciało tak jak ludzkie nie jest jeszcze do końca wykształcone, nie może nic i nikogo dźwigać, a niestety już ku uciesze ludzi ??? którzy kierują się swoją próźnością i za ich przyzwoleniem  jest dosiadana przez dzieci, które jeszcze tego nie rozumieją że to jest złe i tak nie wolno ! Czym ci dorośli się kierują ??? sama nie wiem ! chęcią szybkiego zarobku ???
Dla mnie to znęcanie się nad zwierzętami !!! i nie godzę się z takim postępowaniem !!! 

Proponuję bojkot Stanicy Zabereżki i miejsc jej podobnych. Takie sytuacje nigdy nie powinny mieć miejsca !!!!!!!

https://www.facebook.com/taraschroniskodlakoni/photos/pcb.10152853893901503/10152853893631503/?type=1&theater

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Ulungu


http://www.zaberezki.galopuje.pl/media/index.php?MediumID=704

Strona na fb jest najwyraźniej usunięta lub ukryta pod naporem negatywnych komentarzy. (2015/07/30 02:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Warka


Ja bym właścicielowi na przyszłość paść na kolana i wozić na plecach dzieciaki , a nie sadzać na 3 miesięcznego źrebaka...debilizm w czystej postaci (2015/07/30 06:36)

grazyna-barbara


Dokładnie tak, dziekuję za wstawienie zdjęcia ja nie potrawiłam tego zrobić, gdyż wcześniej mało sie tutaj poruszałam. (2015/07/30 11:45)

grazyna-barbara


Ludzka głupota nie zna granic , swoje dzieci chcąc zabawić , maltretują dziecko innej matki  (2015/07/30 11:46)

grazyna-barbara


https://www.facebook.com/retrieverygrazynyjogowiec/posts/10207302117933846?comment_id=10207304977245327&notif_t=feed_comment (2015/07/30 11:49)

użytkownik20843


Po 1 nikt na niej nie jeździł. Małe dziecko było trzymane nad grzbietem i trwało to tylko kilka sekund. Najłatwiej oceniać i szkalować po pozorach nie znając faktów. A nikt za to nie płacił.
Pozdrawiam.
(2015/07/31 09:19)

Ulungu


To trzeba to było napisać pod tytułem na FB,który sugerował coś zupełnie innego. M.Jackson też nie chciał wyrzucać dziecka oknem, jedynie niewinnie przewiesił je przez barierkę. Jeżeli w takim wypadku zamiast sprostowania na stronie, pojawia się informacja o ukryciu lub usunięciu, to jest jak przyznanie się do winy. (2015/08/01 16:14)

Ulungu


Dziecko jest trzymane na czubkach palców czy na przyssawki? A może na niewidzialnych nitkach? Była kiedyś taka niemiecka bajka o mechanicznym dziadku co wysnuwał niewidzialne nitki z niewidzialnych szpulek. Ale to nie ta bajka. Jeśli kobieta widoczna na zdjęciu jest w stanie trzymać w tej pozycji dziecko bez najmniejszego napięcia bicepsa i mięśni przedramienia, może powinna zmierzyć się z jakimś strongmanem w przeciąganiu ciężarówek? Wygrana niemal pewniak. I to, trzymane nad koniem pod pachy dziecko ma całkowicie rozluźnione ręce i spokojną minę, za to nogę szczelnie przyciśniętą do konia. A trzymanie pod pachy nie przeszkadza dziewczynce trzymać swobodnych, zgiętych w łokciach rąk przed sobą.Tu nie potrzeba detektywa. Tu wystarczą oczy.

Nie jestem za tym by odbierać wam jakiekolwiek zwierzęta ani wytaczać sprawy. Reakcja internetu i związana z tym antyreklama w środowisku jest bardzo bolesną nauczką na wiele lat, zapewne przysporzyła wam wielu przykrości w okolicy. Sądzę, że każdy kto potrafi chociaż na chwilę wejść w wasze buty, przyzna mi rację. A kto jest bez winy, i nigdy nie zostawił na 12 godzin psa samego pod drzwiami, chomika bez świeżego poidła lub konia w niewysprzątanym boksie, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Ale pomimo tego takie pomysły jak widziany na zdjęciu należy piętnować. Więc zamiast czarować i kłamać, może warto przyznać że było to głupie, ładnie wszystkich widzów teleturnieju przeprosić, i nie robić takich rzeczy w przyszłości? (2015/08/01 16:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Grey


Oświadczenie.
Wszystkim zależy na dobru zwierząt, tym bardziej tu.
Oświadczam, że kucyki mają dobre naturalne łąkowo-leśne warunki, i nie dzieje im się żadna krzywda ani nie są zamęczane. Są szczęśliwsze niż w niejednym zacnym ośrodku, i w przeciwieństwie do których nie są trzymane dla pieniędzy, a traktowane są jak rodzina. Wszystkie napastliwe bezpodstawne komentarze mijają się z rzeczywistością, są tendencyjnie powielane na zasadzie ‘Huzia na Józia’ i wyolbrzymiane- ‘Wleciało wróblem wyleciało Wołem’. Słowa i fakty są przeinaczane do granic absurdu, błędnie interpretowane po swojemu, i każdy widzi to co chce zobaczyć.  Wyciągane są pochopne, błędne wnioski, naruszające dobre imię i wizerunek. Dawno nie widziałem tyle jadu, obelg, inwektyw, i oszczerstw. Przypomina to szczucie i współczesne polowanie na czarownice.
Z obraźliwymi, napastliwymi, kłamliwymi, zniesławiającymi postami, co wychodzi poza przyjęte normy społeczne i prawne, a jest tak nagminne na Internecie, gdzie tak łatwo wydawane są fałszywe opinie, nie ma co dyskutować. Mogą być uznane za pomówienie.
Przed publikowaniem takowych oskarżeń i oczernień należałoby się najpierw zastanowić, a nie działać na zasadzie owczego pędu. Przez takich hajterów wielu nastolatków popełniało samobójstwa.
p.s.
Panią Grażynę, która też nie zauważa cudzysłowia, bądź nie wie co on oznacza, uprasza się o udostępnienie powyższego oświadczenia na postach, które poumieszczała na Internecie.
A za przyznanie lekką ręką czarnego punktu, przyznaję Order Szydercy. (2015/08/03 23:25)