Czarny punkt Polskiej Hańby

/ 9 odpowiedzi / 2 zdjęć
Proponuję tutaj zamieszczać "Czarne Punky Polskiej Hańby "
Może zacznę jako pierwsza ! pierwszy taki punkt to Stanica Zabereźki !!!!
Jak można określić rodziców, którzy uczą swoje dzieci –bezmyślności, głupoty, okrucieństwa? 
właściciele malutkiej Magnolii urodzonej 26.05.2015 godzina 22:00 ujeżdżona 16  lipca 2015 
Końskie dziecko 3 miesięczne ,jej ciało tak jak ludzkie nie jest jeszcze do końca wykształcone, nie może nic i nikogo dźwigać, a niestety już ku uciesze ludzi ??? którzy kierują się swoją próźnością i za ich przyzwoleniem  jest dosiadana przez dzieci, które jeszcze tego nie rozumieją że to jest złe i tak nie wolno ! Czym ci dorośli się kierują ??? sama nie wiem ! chęcią szybkiego zarobku ???
Dla mnie to znęcanie się nad zwierzętami !!! i nie godzę się z takim postępowaniem !!! 

Proponuję bojkot Stanicy Zabereżki i miejsc jej podobnych. Takie sytuacje nigdy nie powinny mieć miejsca !!!!!!!

https://www.facebook.com/taraschroniskodlakoni/photos/pcb.10152853893901503/10152853893631503/?type=1&theater

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Ulungu

http://www.zaberezki.galopuje.pl/media/index.php?MediumID=704

Strona na fb jest najwyraźniej usunięta lub ukryta pod naporem negatywnych komentarzy. (2015/07/30 02:12)

załóż konto zaloguj się

Warka

Ja bym właścicielowi na przyszłość paść na kolana i wozić na plecach dzieciaki , a nie sadzać na 3 miesięcznego źrebaka...debilizm w czystej postaci (2015/07/30 06:36)

grazyna-barbara

Dokładnie tak, dziekuję za wstawienie zdjęcia ja nie potrawiłam tego zrobić, gdyż wcześniej mało sie tutaj poruszałam. (2015/07/30 11:45)

grazyna-barbara

Ludzka głupota nie zna granic , swoje dzieci chcąc zabawić , maltretują dziecko innej matki  (2015/07/30 11:46)

grazyna-barbara

https://www.facebook.com/retrieverygrazynyjogowiec/posts/10207302117933846?comment_id=10207304977245327&notif_t=feed_comment (2015/07/30 11:49)

użytkownik20843

Po 1 nikt na niej nie jeździł. Małe dziecko było trzymane nad grzbietem i trwało to tylko kilka sekund. Najłatwiej oceniać i szkalować po pozorach nie znając faktów. A nikt za to nie płacił.
Pozdrawiam.
(2015/07/31 09:19)

Ulungu

To trzeba to było napisać pod tytułem na FB,który sugerował coś zupełnie innego. M.Jackson też nie chciał wyrzucać dziecka oknem, jedynie niewinnie przewiesił je przez barierkę. Jeżeli w takim wypadku zamiast sprostowania na stronie, pojawia się informacja o ukryciu lub usunięciu, to jest jak przyznanie się do winy. (2015/08/01 16:14)

Ulungu

Dziecko jest trzymane na czubkach palców czy na przyssawki? A może na niewidzialnych nitkach? Była kiedyś taka niemiecka bajka o mechanicznym dziadku co wysnuwał niewidzialne nitki z niewidzialnych szpulek. Ale to nie ta bajka. Jeśli kobieta widoczna na zdjęciu jest w stanie trzymać w tej pozycji dziecko bez najmniejszego napięcia bicepsa i mięśni przedramienia, może powinna zmierzyć się z jakimś strongmanem w przeciąganiu ciężarówek? Wygrana niemal pewniak. I to, trzymane nad koniem pod pachy dziecko ma całkowicie rozluźnione ręce i spokojną minę, za to nogę szczelnie przyciśniętą do konia. A trzymanie pod pachy nie przeszkadza dziewczynce trzymać swobodnych, zgiętych w łokciach rąk przed sobą.Tu nie potrzeba detektywa. Tu wystarczą oczy.

Nie jestem za tym by odbierać wam jakiekolwiek zwierzęta ani wytaczać sprawy. Reakcja internetu i związana z tym antyreklama w środowisku jest bardzo bolesną nauczką na wiele lat, zapewne przysporzyła wam wielu przykrości w okolicy. Sądzę, że każdy kto potrafi chociaż na chwilę wejść w wasze buty, przyzna mi rację. A kto jest bez winy, i nigdy nie zostawił na 12 godzin psa samego pod drzwiami, chomika bez świeżego poidła lub konia w niewysprzątanym boksie, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Ale pomimo tego takie pomysły jak widziany na zdjęciu należy piętnować. Więc zamiast czarować i kłamać, może warto przyznać że było to głupie, ładnie wszystkich widzów teleturnieju przeprosić, i nie robić takich rzeczy w przyszłości? (2015/08/01 16:41)

załóż konto zaloguj się

Grey

Oświadczenie.
Wszystkim zależy na dobru zwierząt, tym bardziej tu.
Oświadczam, że kucyki mają dobre naturalne łąkowo-leśne warunki, i nie dzieje im się żadna krzywda ani nie są zamęczane. Są szczęśliwsze niż w niejednym zacnym ośrodku, i w przeciwieństwie do których nie są trzymane dla pieniędzy, a traktowane są jak rodzina. Wszystkie napastliwe bezpodstawne komentarze mijają się z rzeczywistością, są tendencyjnie powielane na zasadzie ‘Huzia na Józia’ i wyolbrzymiane- ‘Wleciało wróblem wyleciało Wołem’. Słowa i fakty są przeinaczane do granic absurdu, błędnie interpretowane po swojemu, i każdy widzi to co chce zobaczyć.  Wyciągane są pochopne, błędne wnioski, naruszające dobre imię i wizerunek. Dawno nie widziałem tyle jadu, obelg, inwektyw, i oszczerstw. Przypomina to szczucie i współczesne polowanie na czarownice.
Z obraźliwymi, napastliwymi, kłamliwymi, zniesławiającymi postami, co wychodzi poza przyjęte normy społeczne i prawne, a jest tak nagminne na Internecie, gdzie tak łatwo wydawane są fałszywe opinie, nie ma co dyskutować. Mogą być uznane za pomówienie.
Przed publikowaniem takowych oskarżeń i oczernień należałoby się najpierw zastanowić, a nie działać na zasadzie owczego pędu. Przez takich hajterów wielu nastolatków popełniało samobójstwa.
p.s.
Panią Grażynę, która też nie zauważa cudzysłowia, bądź nie wie co on oznacza, uprasza się o udostępnienie powyższego oświadczenia na postach, które poumieszczała na Internecie.
A za przyznanie lekką ręką czarnego punktu, przyznaję Order Szydercy. (2015/08/03 23:25)