Czy bryczesy z Amigo (link) są godne polecenia?

/ 3 odpowiedzi
Witam! Chciałam zapytać, czy te bryczesy z Amigo są warte polecenia. Czy są wytrzymałe, wygodne?

http://allegro.pl/amigo-bryczesy-mlodziezowe-damskie-mini-164-38-m-i3970723351.html
SylwiaAmazonka

Moje pierwsze bryczesy to właśnie ten model. Jeździłam wtedy raz w tygodniu, więc to niewiele, a wytrzymały hmm niecały rok. Szybko się powycierały i z czarnych stały się jakieś takie brązowawe na i farbowały w praniu. Były dość wygodne, ale to takie trochę "podrobione" bryczesy. Lej jest z tego samego materiału, co całe spodnie, tylko że naszyty kilkoma warstwami. Oczywiście lepiej się w nich jeździ niż np. w jeansach, ale nie tak samo dobrze jak np. w bryczesach Fair Play, czy Villa Horse. Tyle, że cena jest niezła, więc jeśli dopiero zaczynasz i jeździsz niedwiele to trochę Ci posłużą, chociaż zbyt wytrzymałe nie są.  (2014/03/08 19:15)

Avigant

Hmmm... no właśnie chcę zacząc jeździć więcej. Dlatego zrezygnuję z zakupu. Bardzo dziękuję za odpowiedź. (2014/03/08 20:50)

emolkaa

Polecam poszperać po ciuchlanadach albo wyprzedażach. Bardzo często trafiają się nowiutkie lub prawie nowe bryczesy z pełnym lejem i to znanych film za grosze! Sama na ciuchach kupiłam z 6 par (np. Pikery za 15 zł, czy Eurostary za 10 zł...) (2014/03/11 13:14)

Gorąca piątka