Czy jest sens kupować szczotki?

/ 3 odpowiedzi
Czy według was jest sens kupować szczotki,czapraki itp. jeżeli nie ma się własnego konia?
AgataC


Nie ma sensu , bo po co kupować i tracić pieniądze na coś co wogóle nie jest potrzebne.
(2014/03/17 19:11)

Honeonna


Jeśli masz realne plany, żeby kupić konia w ciągu kilku najbliższych lat, to jest sens-będziesz mieć już wszystko poza rzeczami, które muszą pasować konkretnie na niego, w stylu siodła, ogłowia czy derki, więc przy kupnie konia zamiast za jednym razem wydać niemożliwie dużo wydasz tylko bardzo dużo. Natomiast jeśli chcesz kupić tak dla własnej satysfakcji, to

a)nie każdy byłby zachwycony, że czyścisz jego konia tą samą szczotka, co kilka innych, które mogą mieć choroby skóry, mimo że tego po nich nie widać, to samo z czaprakiem;
b)jeśli szczotki miałyby być dla jednego konia, to pewnie i tak już ma swoje, więc to niekonieczne;
c)tę kasę można przeznaczyć na coś bardziej użytecznego, jak dobra książka, która o wiele bardziej przysłuży się koniowi niż nowa szczotka.

Podsumowując, większego sensu nie widzę. Jeśli masz do wydania jakieś sto złotych i po prostu chcesz kupić sobie szczotki, żeby ładnie wyglądały albo żeby czyścić nimi Tego Jedynego, to oczywiście możesz, ale ja bym wybrała co innego. (2014/03/19 20:51)

KaskaK


Zalezy w jakiej stajni jezdzisz. Szczortki moze nie koniecznie, ale jak chcesz miec swoj czarak to czemu nie ;) (2014/03/21 17:49)

Gorąca piątka