Czym malować stajnię wewnątrz?

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć
Cześć.Chcemy w wakacje odmalować stajnię wewnątrz. Generalnie stajnia jest murowana, boksy są drewniane a na górze metalowe kraty. Sufit też jest drewniany. Czy wiecie jak to zrobić? Jak długo konie będą musiały mieszkać poza stajnią? jakie farby polecacie, a jakich trzeba unikać?Będę wdzięczna za pomoc!
selgom98

moją stajnię co roku przed wakacjami maluje się wapnem. Konie w tym czasie wyjeżdżają ze stajni bo jadą na obóz. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam (2013/05/27 16:13)

johhny

dzięki ja jestem na etapie kończenia stajni i właśnie zadawałem sobie to samo pytanie (2013/07/27 15:54)

Maria

Surowego drewna nie powinno się bielić wapnem. (2013/07/27 16:02)

USFarmPolska

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla stajni lub ujeżdżalni koni są hale strukturalne!

U.S. Farm Polska oferuje hale w jakości premium - 20 lat gwarancji na poszycie oraz 50 lat gwarancji na konstrukcję:

Poszycie o transparentnych właściwościch stwarza jasną, ciepłą atmosferę we wnątrz. Dodatkowo obniża ono konieczność dodatkowego doświetlania obiektu w ciągu dnia.

Stalowa, ocynkowana konstrukcja zaprojektowana jest tak by wytrzymać najgorsze warunki atmosferyczne łącznie z wiatrem do 220 km/h.

Zapraszamy na www.halestrukturalne.pl (2014/11/12 13:14)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

USFarmPolska

Bardzo dobrym rozwiązaniem dla stajni lub ujeżdżalni koni są hale strukturalne!

U.S. Farm Polska oferuje hale w jakości premium - 20 lat gwarancji na poszycie oraz 50 lat gwarancji na konstrukcję:

Poszycie o transparentnych właściwościch stwarza jasną, ciepłą atmosferę we wnątrz. Dodatkowo obniża ono konieczność dodatkowego doświetlania obiektu w ciągu dnia.

Stalowa, ocynkowana konstrukcja zaprojektowana jest tak by wytrzymać najgorsze warunki atmosferyczne łącznie z wiatrem do 220 km/h.

Zapraszamy na www.halestrukturalne.pl (2014/11/12 13:15)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

misio

Może jakaś biała farba . (2015/01/02 11:34)

Ulungu

USFarmPolska twój spam wyłazi bokiem.

Pytanie brzmi czy konie skubią drewno. Ja u siebie wewnątrz maluję nietoksyczna farbą wodorozcieńczalną, wystarcza dla zachowania estetyki na niecały rok, i nie szaleję z żadnym wywożeniem koni. Rano maluję, do południa farba schnie, do wieczora zapach wietrzeje,  na noc schodzą konie i nic im się nie dzieje. Jak chcesz pomalować zimą to lepiej zostawić sobie ze dwa dni ale koniom na pewno nic nie będzie jak którejś nocy zostaną pod wiatą. .allblock_box_v1{border-style:solid;border-width:1px;border-color:#ff5500;} (2016/02/19 11:26)

Smerfeta47

Najlepiej pomalować wapnem,bo w sumie to najbezpieczniejsza opcja ;)
  (2016/03/10 21:27)

Gorąca piątka