Decathlon bryczesy

/ 15 odpowiedzi
hej  :>     chce kupić sobie bryczesy. oczywiście mam jedną pare, bardzo dobrą, co wiąze sie z tym, ze były drogie, kosztowały 250 zł. a dla mnie to dużo. chce kupić sobie bryczesy takie barzdziej "robocze" , syszałam, że w decatchlonie można kupić nawet 60 zł. jeszcze nie byłam, i nie oglądałam żadnych w decathlonie ,a le chce wiedzieć czy warto . bo jak je kupie i starczą tylko na miesiąc to bez sensu. jakie jest wasze zdanie ? uważacie że opłaca sie kupować? + może ktoś ma z decathlony bryczesy i chce sie podzielić opinią ? 
z góry badzo dziękuję :>

MissJulliard

Mam bryczesy z Decathlonu, które kosztowały bodajże te powiedziane przez cb 60zł. Mi służą dobrze, ale to jest wersja schooling, czyli dla dzieci. Mimo wszytsko lubię je. Mam od ponad roku i są w dobrym stanie.  (2011/10/23 19:45)

donatella

Witaj,
posiadam bryczesy damskie, o to one:
http://www.decathlon.com.pl/PL/bryczesy-schooling-dwukolorowe-47727786/
choć kosztują 79,99 zł to są bardzo dobrej jakości, bardzo wytrzymałe mam już je od ponad trzech lat i sprawują się świetnie, użytkuje je do pracy w stajni i do jazd jak nie chce mi się przebierać. Moim zdaniem nie każde bryczesy, tanie, są do d***.Polecam je bo naprawdę wato :)
Pozdrawiam Agata (2011/10/23 20:03)

Mary

A ja Ci proponuję najpierw pochodzić po lumpeksach, popytać z tego co wiem bryczesy dość często się zdarzają z dobrych firm po banalnej cenie ;) (2011/10/23 20:35)

India

Zgadzam się z Mary. Ja wyczaiłam w lumku bryczesy, które kupiłabym za te 200zł za niecałe 16 ;) (2011/10/23 20:44)

Oczy Nocy

A ja mam takie same jak Donatella i są naprawdę dobre. Tylko mi troszkę wyblakły, ale mimo wszystko są to bardzo porządne bryczesy. (2011/10/23 21:00)

użytkownik20644

Mam 2 pary decathlonowych bryczesów i są bardzo fajne. Jeśli masz rozmiar S to radze Ci kupić na dziale dziecięcym te njawiększe bo niczym się nie różnią, a są o 10 zł tańsze. Są to jak określiłaś bryczesy robocze bardzo wygodne tanie jak się zepsują to nie boli kupić nowe! (2011/10/24 14:52)

Oczy Nocy

No tak tylko to zdecydowanie jak jesteś drobna ;) Bo jak masz normalną, dorosłą już sylwetkę to wydaj te 10 zł więcej. Bo w te dziecięce się nie zmieścisz.
Sorry ale nie spojrzałam ile masz lat :) (2011/10/25 18:57)

selenka

mam bryczesy ale nie z dekatlonu więc nie moge odpowiedzieć na to pytanie (2011/10/25 19:04)

Gocha

Ja mam bryczesy z decathlonu i bardzo mi się w nich wygodnie jeździ. :) (2011/10/25 21:36)

medziks1

Mam te bryczesy z Decathlona. Są one rozmiarowo do 14 lat.
http://www.decathlon.com.pl/PL/bryczesy-schooling-br-zowe-192127489/
Bardzo tanie, a sprawują się bardzo dobrze. Polecam. (2011/10/25 22:34)

Koniara-Isia

To zależy. Ja mam wszystkie bryczesy (3 pary) z decathlonu. Mi służą ale na pewno nie są najlepsze. Nie kupuje drogich,bo mam 12 lat więc ciągle  rosnę. Jeżeli też nie jesteś dorosła to warto je kupić. Nie polecam za to toczków ,sztylpów i butów!!! (2011/10/26 14:06)

Kalii

Z Deca mam dwie pary bryczesów.  Są świetne, wygodne iw ytrzymale, uwielbiam w nich jeździc, 

Tak się sklada ze akurat jedne są na sprzedaż.:  )

Cena to 45zł i 10zł przesyłka. wiecej info pod e mailem klaudia.winter@wp.pl

(2011/10/26 21:35)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Gorąca piątka