DO SPOŁECZNOŚCI PORTALU GALOPUJE.PL

/ 39 odpowiedzi
Witajcie,

bardzo się cieszę, że tu jestem, jak to mówią wśród swoich... tylko najbardziej smuci mnie to iż pomimo tylu znajomości na portalu, ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać, nie wiem czym jest to spowodowane... miło byłoby zapytać jak minął dzień, podzielić się wrażeniami, wiedzą, poznać nowych ludzi, którzy też mają tą pasję... Nie wiem być może jestem zbyt otwartą osobą... może są ludzie, którzy po prostu lubią być samotni... ja tego absolutnie nie neguje, ale jesteśmy społecznością jeździecką (końską), każdy z Nas reprezentuje coś sobą, nie ważne czy jesteśmy jeźdźcami początkującymi czy zawodowcami, hodowcami, trenerami, lekarzami weterynarii... najważniejsze jest to, że łączy Nas wspólna pasja - konie, dlatego otwórzmy się dla innych :)
Kania

No masz racje ale też mi powiedź proszę jak to miało wyglądać dokładnie fajny pomysł ale odpisz proszę ja chętnie i mi się podoba ten plan i tylko w jaki sposób... (2010/02/05 21:54)

Ewelins

Tak, fajny pomysł to nie wszystko :) trzeba jeszcze wiedzieć jak go zrealizować, pomyślałam, że moglibyśmy się poznać urządzając np. wspólną konferencję na gg, wymienić się adresami mailowymi... stworzyć nowy wątek na forum np. "poznajmy się, jesteśmy społecznością jeździecką"... hmmm... tylko nie wiem czy większość społeczności zgodzi się na coś takiego... potrzebuję więcej opinii na ten temat... niektórzy nie chcą się ujawniać i ja to szanuje. na portalu jest tyle wspaniałych blogów, tylko nikt nie ma odwagi napisać, odezwać się... bo po prostu nie wie jak zacząć... (2010/02/06 10:27)

mydream

Mi ten pomysl sie podoba ;) Mysle  ze  duzo osob  zgodziloby sie na taki pomysl (2010/02/06 11:09)

Liliavite

ja tez jestem za :) (2010/02/06 13:17)

Ideaa

Ja też jestem za ;p (2010/02/06 15:23)

amazons

też popieram ten pomysł;) (2010/02/06 15:50)

Ewelins

Bardzo cieszy mnie wasza opinia... fajnie poznać nowych ludzi, którzy kochają konie... więc od czego możemy zacząć? może małe spotkanie na gg jakaś konferencja :) miło mi będzie WAS gościć :) kontakt do mnie znajdziecie na moim blogu (www.ewelins.galopuje.pl)dostępnym dla wszystkich :) pozdrawiam serdecznie i czekam na info, jest nas dopiero pięcioro, ale myślę, że to dobru początek :) (2010/02/06 21:58)

Liliavite

mozemy juz zorganizowac mini-konferencje ;) (2010/02/07 11:29)

Agatulec13

też jestem za ;).

ale niestety moje gg nie otwiera żadnych konferencji ;(

(2010/02/07 21:26)

Ewelins

Witajcie, więc może wymienimy się adresami mailowymi :) (2010/02/08 19:56)

X-ik

Ja również jestem za ;) (2010/02/09 01:20)

Ewelins

Ok, więc możemy spróbować małą konferencję na gg (aby ją prowadzić należy posiadać numery gg osób do przeprowadzenia konferencji :) - ale to już na pewno wiecie; natomiast jak ją stworzyć, otóż wybieracie sobie jedną osobę z listy - wciskacie klawisz CTRL i wybieracie następną :), w momencie kiedy wybierzecie określoną ilośc użytkowników klikacie prawy przycik myszy i wybieracie konferencja tekstowa) nie wiem jak to wygląda w momencie kiedy jedna osoba to wybierze, czy u innych też będzie to w widoku konferencji :) możemy zatem spróbować, aby każdy miał możliwość potwierdzenia swojej obecności ustalmy jakiś konkretny termin, chcę wiedzieć czy większość z Nas będzie - może jutro o godz 20 na gg? czekam na odp (2010/02/09 13:36)

Liliavite

a moze byc 20.20? (2010/02/09 16:31)

Ewelins

:) dla mnie to nie problem :) (2010/02/09 20:08)

Liliavite

reszta zamilka ^^' (2010/02/09 20:38)

Ewelins

Zapadła błoga cisza.... hmm trzeba rozruszać towarzystwo ;p, no dalej czekam na info...Dacie rade jutro o 20.30? (2010/02/09 22:00)

Ewelins

Czy mam uznać temat za zakończony? (2010/02/11 20:25)

Albinoska

Witam, uważam, że jest to świetny pomysł, żeby można było się lepiej poznać lecz niesamowicie trudny do osiągnięcia. Gg może jest dobrym początkiem jednak trudno jest skrzyknąć różnorodnych ludzi o jednej godzinie :( Maile są fajne, ale indywidualne. Jednak ich plusem jest to, że można pisać kiedy się chce i tak zacząć, powymieniać się mailami innych ludzi itd Koncepcja fajna tylko poszukajmy wszyscy wspólnymi siłami rozwiązania :) Wierzę, że się uda :) (2010/02/12 11:18)

Ewelins

Miło mi słyszeć, że w niektórych z Nas jest siła i chęć poznania się :) ja również wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć wiele :) W związku z tym iż założyłam ten wątek, pozwolę sobie jako pierwsza zostawić mój adres mailowy :)

ewelina-gurbiel@wp.pl

gg: 12513590

Zapraszam serdecznie :) (2010/02/12 11:51)

Albinoska

W takim razie, żeby dać przykład i pociągnąć resztę za sobą również zostawiam adres e-mail:

magdalena.panek12@wp.pl  

serdecznie zapraszam, może doświadczenia za dużego nie mam w jeździectwie, ale chętnie o nim porozmawiam, dowiem się ciekawych rzeczy no i porozmawiam "o wszystkim i o niczym" :) (2010/02/12 20:48)

Agatulec13

co  moje gg nie odbiera konferencji , ale widze, że pojawiły się e-maily więc to jets mój: Agata540@vp.pl

piszcie :P.!

(2010/02/12 21:18)

Ewelins

No i o to chodzi :) muszę was poinformować że w weekendy nie mam za bardzo możliwości się komunikować, jestem w szkole sobotę i niedzielę, a jak wracam to nawet nie mam siły włączyć lapka. (2010/02/13 16:07)

Albinoska

Z weekendami u mnie też dość ciężko, bo szkoła zajmuje mi większą (ogromną) część dnia weekendowego, ale jeśli ktoś napisze to zawsze odpisze :) Nie dzisiaj- to jutro, ale odpisze :) Trzymajcie się cieplutko koniarze :):):) (2010/02/13 17:56)

mydream

No tao jak dalyscie przyklad to i ja ;)

gg: 238378

e-mial: jola14matylda@op.pl

mam nadzieje ze jakos sie poznamy ;))

(2010/02/13 19:33)

Gorąca piątka