Ferie w siodle 2014 - konkretne wymagania !

/ 7 odpowiedzi
 U mnie ferie trwają od 20 stycznia - 2 lutego . Szukam jakiegoś tygodniowego obozu konnego, najlepiej od 27 lutego, ale może też być kilka dni wcześniej.
Czy ktoś zna i może polecić jakiś dobry obóz zimowy w woj. śląskim, małopolskim lub opolskim ? Woj. łódzkie to ewentualność.
Od razu mówię, że odpadają Zbrosławice, bo byłam tam kilka lat temu na obozie letnim i mi się nie spodobało.
Najlepiej, żeby ten ośrodek jeździecki oraganizujący ferie w siodle miał doświadczenie, grupy ( np. początkująca, zaawansowana itd. ), i halę. Oczywiście jeśli przeważają tam tereny to się nie zezłoszczę.

Chociaż szukam głównie obozu sportowego, to przez tydzień w zimę raczej się nie nauczę zbyt dużo, więc jakieś z terenami i pojedyńczymi lekcjami skoków tez mogą być.
Z góry dziękuję za pomoc :)
Laura200045

Koniecznie sprawdź obóz na Rancho w woj. śląskim. Ja tam jeżdżę latem i zimą i bardzo polecam. Niestety nie ma tam hali. Link http://rancho-bierna.pl/  :) (2014/01/05 22:07)

Pattka

Moja koleżanka była i baaardzo poleca KJ Stobno. Mają halę, 2 jazdy dziennie, ponoć można się bardzo dużo nauczyć. Jak chcesz wiedzieć więcej pisz na priv :) (2014/01/06 21:17)

Saphira

Spodobała mi się oferta rancza Pcim. A co sądziocie o OJ Włosań ? (2014/01/10 21:17)

-Madzik-

Włosania Ci nie polecam... Mam dość kiepskie doświadczenia z tą stajnią. Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć bo na priv :)
Ale bardzo polecam Pcim. To chyba najlepszy obóz na jakim byłam :) (2014/01/16 15:18)

Saphira

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :) Najbardziej spodobało mi się Pcim (sądząc po tym, co napisane jest na stronie intermnetowej). (2014/01/17 18:20)

Agacza

stadnina hubertus, ale ona jest w Skaryszewie :c (2014/01/19 15:06)

Gorąca piątka