Film Dogonić marzenia (1999r.)

/ 5 odpowiedzi
Gdzie mogę ten film oglądnąć w całości ? ;)
hanek

w telewizji (2012/04/04 11:59)

Aduskon

Bardzo pomocne... w telewizji... tyle to chyba każdy wie, ale trafić akurat na taki film o koniach jest ciężko... sama chętnie bym się dowiedziała jak go znaleźć... na chomiku jest tylko ten drugi co się tak samo nazywa i często są te 2 niestety mylone... ;/ (2012/04/04 21:10)

pilotowa

Na pewien okres możesz pobrać film z programu typu Ares nie wiem czy na Chomikuj.pl go nie ma... (2012/04/05 01:21)

pilotowa

Jeszcze tam jest bearshare (chyba dobrze napisałam) oraz Emule, aczkolwiek ja polecam ten całkowicie pierwszy a... Tylko jak wiadomo z prawem Polskim film można posiadać 24 h, a potem kasowanko, gdyż jest to nielegalne, aczkolwiek nie wnikam, kto co robi z pobranymi filmami z neta. Ewentualnie jest też strona w internecie w której można oglądać filmy, aczkolwiek nie podpowiem Ci nic więcej, gdyż nie pamiętam jej adresu. (2012/04/05 01:23)

Hippika

Przeszukaj wypożyczalnie w swoim mieście. :) Ale film podobno kiepski, dla dwunastolatek "koFFających Koni$ie" i historia kiczowata. Ale ja nie widziałam i tylko przytaczam opinie znajomych. (2012/04/05 09:10)

Gorąca piątka