Film She Mokneys - o woltyżerce.

/ 10 odpowiedzi
Słyszeliście Państwo o filmie którego akcja jest osadzona w środowisku drużyny woltyżerek? Sport ten będący tłem dla właściwej akcji, jest interesująco pokazany i pięknie skadrowany.

„SHE MONKEYS”
to współczesny western o władzy, kontroli, napięciu seksualnym i zawiłościach dorastania. Akcja filmu rozgrywa się w środowisku drużyny woltyżerek.

Spotkanie głównych bohaterek - Emmy i Cassandry - rozpoczyna relację pełną fizycznych i psychicznych wyzwań, prowadzi do gry bliskości, sił i wytrzymałości, a wreszcie do przemocy.

Film był wielokrotnie nagradzany m.in. na Tribeca Festival i Festiwalu w Goteborgu, a niedawno otrzymał także prestiżową nagrodę Złotego Żuka za Najlepszy Film i Najlepszą Reżyserię, przyznawane przez Szwedzki Instytut Filmowy.

„SHE MONKEYS” reż. Lisy Aschan będzie pokazywany  na krakowskim festiwalu OFF PLUS CAMERA, ogólnopolska premiera odbędzie się 20 KWIETNIA 2012 roku. 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

horselover

A gdzie można obejrzeć filmik? Bo na youtubie są niekompletne części, ale nigdzie nie ma pełnego filmu.. (2012/02/27 16:34)

victoria2511

Właśnie czy można go gdzieś w sieci za darmo obejrzeć?Jestem bardzo ciekawa a nie chcę czekać do kwietnia.:D (2012/02/27 17:00)

medziks1

Chyba się z przyjaciółką wybiorę :) (2012/02/29 17:38)

Rude99

Zapewne będzie ciekawy :) Dziękujemy za informacje. (2012/03/14 17:09)

użytkownik23852

Osobiście nie interesuję się zbyt mocno woltyżerką, ale wszystkie filmy co są z końmi koniecznie muszę obejrzeć :). Bardzo dziękuję za wiadomość, postaram się tego nie przegapić, bo ostatnio za dużo zwlekałam i nie pojechałam na War Horse ;( (2012/03/23 20:19)

ZuzaSolo

:) Wydaje się, że w tym filmie konie i w ogóle woltyżerka jest pokazana naprawdę fajnie, tak od gruntu w sumie - figury, ile to kosztuje wysiłku i siły woli, no i że nie chodzi tylko o to, żeby być mocną, bo to piękny sport i liczy się jak wszystko wygląda.

(2012/04/03 16:27)

ZuzaSolo

http://www.youtube.com/watch?v=FaXvBp8Tqa0&feature=youtu.be (2012/04/04 15:25)