Film War Horse.

/ 34 odpowiedzi
Koniara-123

Ja płakałam prawie cały czas, bardzo podobał mi się ten film. <3 Rzeczywiście trudno tu nie płakać. :c  (2012/04/03 16:31)

Hippika

Ja nie obejrzałam do końca, bo nie dałam rady. Technicznie - całkiem niezły. Ale historia beznadziejnie nierealna udająca realną. Straszliwie długi i nużący... Przez cały film podsypiałam, bo nie dało rady. Tam się nic nie dzieje! Jednego konia grało z pięć różnych... masakra... Oglądałam to z innymi koniarzami i po półtorej godzinie wyłączyliśmy po prostu, bo szkoda na to czasu. Zdecydowanie nie polecam. (2012/04/03 16:48)

Koniara-Isia

Mi się bardzo podobał. Ja  nigdy nie płaczę na filmach,ale byłam z trzema przyjaciółkami i wszystkiem wyły :) Hippika, mówisz,ze historia nierealna, a takie rzeczy w czasie wojny  działy się naprawdę! Tyle koni zginęło... Strasznie mi ich szkoda :(

(2012/04/03 17:03)

Hippika

Nierealne jest to, że koń uratował innego konia, czy tym bardziej człowieka... Czy, że ludzie oddają jakąś tam cześć koniowi. Takie rzeczy się nie dzieją, a tym bardziej podczas wojny. (2012/04/03 17:12)

Oczy Nocy

Ja obejrzałam, owszem podobał mi się, ale więcej nie obejrzę. Cały film przeryczałam. Jak normalnie na filmach rzadko się wzruszam, to ten film to była jakaś masakra. Dosłownie cały płakałam. (2012/04/03 18:54)

sroczka

Ja też płakałam.
Ze śmiechu. (2012/04/03 18:58)

Hippika

Ja też płakałam.
Ze śmiechu.

Mi szczerze mówiąc było bliżej do tego. Nie wiem, czym się tam wzruszać. Ten film był tylko dobry technicznie, bardzo ładny, efekty specjalne spoko, ale sama treść?? Sory, ale NIE. Szkoda kasy na produkcję takich filmów. (2012/04/03 19:00)

użytkownik23852

Nierealne jest to, że koń uratował innego konia, czy tym bardziej człowieka... Czy, że ludzie oddają jakąś tam cześć koniowi. Takie rzeczy się nie dzieją, a tym bardziej podczas wojny.

Dlatego zastabnawiam się dlaczego ten film był od 15 lat? :D (2012/04/11 17:58)

kon99

Oglądałam :) Film fajny ;) Wzruszający ;) POLECAM ;* (2012/06/28 08:38)

Gorąca piątka