filmy o koniach - jakie filmy najlepsze?

/ 224 odpowiedzi / 2 zdjęć
Karolla

zaklinacz koni to naprawdę świetny film:) może kiepsko się zaczyna, ale bardzo szczęśliwie się kończy:) a film to film i każda nieprzemyślona sprawa może prowadzić do tragedii jak w zaklinaczu koni...:) także oczy trzeba mieć szeroko otwarte:) (2010/07/05 15:30)

Karolla

a o czym jest ten film Flicka??? (2010/07/05 15:31)

Karolla

niepokonany seabiscut jest naprawdę świetny:0 (2010/07/05 15:32)

użytkownik13426

Film "Srebrny rumak" można obejrzeć na stronie:
http://filmowisko.org/film,Srebrny_rumak___The_Silver_Brumby__1993__lektor_pl,3266.html

nawet ściągać nie trzeba :D (2010/07/06 16:22)

Agatulec13

dobre ;D;) tylko żeby jeszcze moj internet zdzialal to otworzyć ...

(2010/07/06 20:29)

Canter

Ja ze swojej strony mogłabym polecić "Shy Boy - koń, który porzucił wolność". To film dokumentalny ale mnie urzekł :) (2010/07/08 18:48)

patrycja13

Ja oglądałam "Karino " i  jeszcze tylko  "Mustang z dzikiej doliny" nawet fajne ale mi się podobał bardziej "Karino". "Zaklinacz koni" jeszcze nie oglądałam. "Niepokonany Seabiscut" jeszcze nie oglądałam ale coś  o tym słyszałam. "Shy Boy - koń, który porzucił wolność " o tym nie słyszałam. Oglądałam jeszcze film "Dogonić marzenia"  (2010/07/09 09:10)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Canter

"Dogonić marzenia" jest genialne! :)

A "Shy Boy" to dokumentacja wyczynu Monty Robertsa, który oswoił dzikiego mustanga, a potem zwrócił mu wolność. Dzięki swemu niezwykłemu podejściu i umiejętnościom a także rewolucyjnym, na tamte czasy, metodom, sprawił, że ten koń o dzikim sercu zdecydował się nie odchodzić z wolno żyjącym stadem tylko pozostać przy człowieku :) (2010/07/10 20:00)

cjcha96

ja znam pare fi9lmow o koniach :zebra z kalsa, srebrny rumak, karino, mustang z dzikiej doliny, dogonic marzenia, wyscig marzen,zaklinacz koni, i chyba tyle :)pozdro dla wszystkich koniarzy :) (2010/07/11 17:14)

kotki

Ja słyszałam, że w październiku 2010 roku (kwiecień 2011 w Polsce) ma wyjść film "Secretariat" dobiełgy mnie też słuchy, że ma powstać film o Barbado, ale coś im nie wyszło i wstrzymali zdjęcia :( (2010/07/12 16:58)

kotki

a o czym jest ten film Flicka???

Szesnastoletnia Katy McLaughlin marzy o wypełnieniu rodzinnej tradycji, pracując na farmie ojca w Wyoming. Ale jej ojciec pragnie dla córki czegoś więcej, domagając się, by Katy poszła do college’u. Katy przygarnia dziką klacz, którą nazywa Flicka, i pragnie ją ułożyć do jazdy wierzchem. Ale Flicka i Katy są do siebie bardziej podobne niż dziewczyna może sobie wyobrazić. Tak jak ona Flicka nie daje się okiełznać i nie odda swej wolności bez walki.

A co do filmów które wyszły to i którysz tu nie wymieniono to; "Cudowny koń, Phar Lap", "Skok po marzenia", "Flicka 2" (narazie tylko napisy, no chyba, że coś się zmieniło), a z takich angielskich to ja znam dużo ;) tylko komu by się chciało tłumaczyć. (2010/07/12 17:11)

Agatulec13

Kurcze, jak Wy oglądacie te filmy, a raczej gdzie? kupujecie, w necie , czy na kanałach np. w telewizji ''n'' ? (2010/07/12 20:16)

Agatulec13

Ja to mam takie ''nie szczęście'' zawsze chciałam obejrzeć takie filmy z chusteczką w ręku (bo pewnie sie przyda, co?).!!! Któregoś razu włączam Polsat , patrze Dogonić Marzenia (!!!) ''o kurcze to chyba film o koniach !!!'' (a to była godzina ok.9 rano) patrze, a tu napisy ;/ , no choroba jasna ;D plułam sobie w twarz dwa dni, że wcześniej się nie obudzilam xD! 

-Ale też gupio zrobili , bo puścili ten film ok. 7.30 ;/...

(2010/07/12 20:26)

Epoka

mi się podoba bajka animowana "Mustang (z dzikiej doliny)" ; ) Oczywiście "Karino" - nie oglądałam wszystkich odcinków. "Zaklinacz koni" - oglądałam jak miałam chyba z 8-9 lat, leciał chyba w TVP1. Popłakałam się i zawsze jak mój tata ogląda na komputerze to wychodzę z pokoju... Chyba się przemogę i spróbuję obejrzeć jutro. (2010/07/12 20:58)

użytkownik13426

Kurcze, jak Wy oglądacie te filmy, a raczej gdzie? kupujecie, w necie , czy na kanałach np. w telewizji ''n'' ?

Tutaj za niewielką opłatą można pooglądać filmy: http://www.film.ipla.tv/

Z tej strony nie korzystałam, ale też można: http://vod.onet.pl/filmy,19,kategoria.html

Tu bez opłat można oglądać różne filmy: http://filmowisko.org/ (2010/07/12 22:41)

Agatulec13

A oglądaliscie kiedyś taki film/jak tak to jak sie nazywa/ o chlopcu, który miał kasztanka, bardzo sie kochali, niedaleko jego domu była stadnina był tam taki chlopiec , ktory byl CHYBA synem własciciela stajni i miał on konia o maści ciemno gniadej i ścigal sie z tym chlopcem , ale tan chłopiec wygral ze swoim kasztaniem. chlopak meiszkał z tata i babcią, niestety ta babcia zachorowała i jego ojciej musiał sprzedac ukochanego konia syna. chlopczyk obiejcał sobie i koniowi ,że go odnajdzie kupi .

?

(2010/07/13 16:13)

Aduskon

a nie mówisz o czarnym księciu przypadkiem? tam było jeszcze więcej akcji i ja to dawno oglądałm ale było chyba coś takiego ;D (2010/07/14 02:02)

Agatulec13

nie to byl kasztanek xD, ale o czarnym koniu tez coś byłlo ;D, pamietam (o tym czarnym koniu) , ze go przenosili od domu do domu i spotkał taką klaczke, kasztanke , ale ich rozłączyli ;( i on był gdzieś ''na mieście xD'' i widział ją na przyczepce nie zywą ;| (2010/07/14 12:51)

kotki

Kurcze, jak Wy oglądacie te filmy, a raczej gdzie? kupujecie, w necie , czy na kanałach np. w telewizji ''n'' ?

Jak byś chciała jakiś film to mogę ci przesłać ;) (2010/07/14 16:55)

Epoka

Ja z chęciom !! A jakie masz ?? I to na maila przesyłasz ?? (2010/07/14 16:59)

kotki

czarny koń, okruszek i piegus, skok po marzenia, srebrny rumak, wyścig marzeń, zaklinacz koni, phar lap (po angielsku), ruffian (po angielsku), zebra z klasą, shergar, derby stailon (napisy), flicka, flicka 2(angielski), czarny książę, niepokonany seabiscuit i hidalgo postaram się poszukać napisów, ale nie wiem czy znajdę (2010/07/14 21:20)

Karolla

prześlij mi to co uważasz za dobre, jak możesz oczywiście:) to mój e-mail :) chudzixxd@wp.pl (2010/07/14 22:28)

KooniaraaxD

Ja Oglądałam :

- Black Beaty - Czarny Książe

- Przygody w Siodle

- Karino (<333)

;)

(2010/07/16 21:23)

KooniaraaxD

I jeszcze "Zebra Z Klasą" ;)) (2010/07/16 21:25)

nostalgiaa

czarny koń, okruszek i piegus, skok po marzenia, srebrny rumak, wyścig marzeń, zaklinacz koni, phar lap (po angielsku), ruffian (po angielsku), zebra z klasą, shergar, derby stailon (napisy), flicka, flicka 2(angielski), czarny książę, niepokonany seabiscuit i hidalgo postaram się poszukać napisów, ale nie wiem czy znajdę

mogłabyś mi przesłać na maila 'zaklinacz koni' 'shergar' i ' czarny koń' ?
majka_faworita@amorki.pl
z góry dziękuję. :) (2010/07/16 21:28)

Gorąca piątka