Firma Decathlon sprzęt jeździecki

/ 22 odpowiedzi

• konto usunięte

Co sądzicie o firmie decathlon??????
linka112

Moim zdaniem jest tam dobrej jakości sprzęt jeździecki w niskiej cenie. Sama planuję kupić sobie tam bryczesy, kask, itd. (2011/08/24 17:34)

Hippika

Kurde który to już temat na temat fouganzy (z decathlonu) ??
Ja uważam, że większość to tandeta. Szczególnie bryczesy i buty. Ogólnie wyposażenie dla jeźdźca zazwyczaj jest tandetne. Ale za to polecam czapraki :)  (2011/08/24 17:38)

Hippika

Kurde który to już temat na temat fouganzy (z decathlonu) ??
Ja uważam, że większość to tandeta. Szczególnie bryczesy i buty. Ogólnie wyposażenie dla jeźdźca zazwyczaj jest tandetne. Ale za to polecam czapraki :)  (2011/08/24 17:38)

voltahorse

wgl mnie jest całkiem spoko, można kupić tam w dobrej cenie i całkiem dobrej jakości sprzęt, ale NIE POLECAM KASKÓW TYCH ZA 70/80 ZŁ, BO SĄ NIEBEZPIECZNE I NIE TRWAŁE, ale tak to naprawde fajny jest decathlon, szkoda tylko że nie ma tam rzeczy jak ląza, bat do lązowania i  pare przydatnych rzeczy ;) (2011/08/24 17:50)

użytkownik14579

Zgadzam się z Hippiką, z tym, że jestem akurat zadowolona z kasku jak tam nabyłam ;) (2011/08/24 18:04)

użytkownik14579

Oczywiście nie z tych najtańszych jakie tam są, bo one akurat są denne. (2011/08/24 18:05)

Koniara Julia

ja mam kilka rzeczy z tej firmy  i sądze że  ma dobej jakośći produkty  :) (2011/08/24 18:12)

użytkownik19557

Czyli jak mam tam coś kupować to droższe? (2011/08/24 18:14)

voltahorse

to zależy, tak jakk dudusiakowa, ja bym tam bryczesów ani sztbletów nie kupiła, kask może ten droższy,ale za tro mam kalosze, te tańsze  i są spoko, rzeczy jak baciki, szczotki też są dobre, czapraków akurat nie próbowałam, ale czasem decathlon ma fajne "bajery" jak frędzelki przyczepiane do ogłowia przeciw muchom, u mnie zawsze robiliśmy to sami, ale w decathlonie są tylko po 11 zł i wygląda to bardziej estetycznie niż ze sznurków : > (2011/08/24 18:18)

Ulus13

hm, raczej nie firma decathlon produkuje rzeczy dla jeźdźca, jak firma FOUGANZA, decathlon tylko je sprzedaje promując FOUGANZE.Moim zdaniem dobra firma, produkty są z dobrego materiału, wytrzymałe i tanie przedewszystkim. Jeżdże w bryczesach i rękawiczkach z firmy FOUGANZA. Oficerki i toczek mam akurat po mamie, ale podobnież z jakiejś bardzo dobrej firmy ;) Każda firma ma jakieś wady, fouganza także. Więc nie musimy oceniać,ale dla początkowego jeźdźca drogie ubranie nie jest potrzebne. Najlepiej dobre,ale tanie. (2011/08/24 18:37)

martus

ja kupowalam tam cale wyposazenie do jazdy konnej . i dla mnie firma jest bardzo dobra ,bo juzdze juz ponad rok a wszystko jest w stanie idealnym .posiadam takze ten kask za 74.99 bodajze i spadlam w  nim okolo 10 razy i dalej sie trzyma ani razu nie pekł .ale kazdy ma swoje zdanie .mam pełny sprzet i  jestem bardzo zadowolona ;) (2011/08/25 15:32)

Zelatynka544

Jak dla mnie to tam nie warto kupować, bo nie ma dużego wyboru. Strasznie tanio też nie jest, a niektóre produkty są tanie i złej jakości. Ja tam nie kupowałam inie zamierzam kupować. ;P (2011/08/26 13:22)

Wenuslight

Ja mam z tego sklepu sztyblety gumowe, rękawiczki najtajsze , bryczesy i toczek za 74 zl :d
wszystko sprawuje sie idealnie Polecam :D (2011/08/26 13:59)

Miyako

Ja tam główniw kupuję sprzęt typu szczotki itd.

Rzeczy dla mnie (bryczesy, kask, rękawiczki) kupuję w profesjonalnym sklepie jeździeckim. Przynajmniej mam jako taką gwarancję, że to porządne ubrania. Jakoś nie mam zaufania do takich firm jak dechatlon. Przynajmniej pod względem jeździectwa, bo buty w góry kupiłam tam bardzo dobre.

(2011/08/26 15:19)

koniga

Ma ona bardzo dobre,duże sklepy oraz duużo produktów rożnych dobrych firm przynajmniej 2 razy taniej niż gdybyśmy kupowali w oryginalnych sklepach. (2011/08/27 14:04)

Anulla

Witam!
Decathlon produkując własną linię produktów hurtowozapewnił sobie to że teraz produkty są bardzo tanie.Są również według mnie dobrej jakości, a już zestawienie cena/jakość jest niesamowite!Jeżeli natomiast chodzi o kaski i kamiezelki to sprawa ma się troszkę gorzej.Jeżeli ktoś chce kupić sobie dobry kask i kamizelkę raczej musi szukaćdroższych odpowiedników w sklepach jeździeckich.Takie jest moje znanie.
Pozdrawiam, Anna (2011/09/24 09:35)

użytkownik19437

Jak chodzi o FOUGANZĘ to ja mam rękawiczki takie zwykłe z "kuleczkami" i są wygodne i porządne. Jedynie na czubkach palców odpadło mi kilka "kuleczek" ale nie zostawiły dziur. Teraz mam jeszcze zamówione bryczesy również z Fouganzy i zobaczymy jak to będzie. Bo dopiero w poniedziałek/wtorek dojdą. Podobno sztyblety są tam badziewne (te gumowe). Tam są sprzęty w bardzo dobrej jakości jak na swoje ceny. Jeśli ktoś jest początkujący lub nie jeździ bardzo intensywnie to uważam ,że to firma odpowiednia dla niego. (2011/09/24 20:27)

Julia Koniara

Takich wątków było już mnóstwo! Ludzie!

W Decathlonie nie opłaca się kupować bryczesów i kasków. Moje bryczesy (nowe) po jednej jeździe na oklep się obtarły. Nie polecam. A jeśli chodzi o kaski, to po prostu wyglądają mi na tandetne.

(2011/09/25 08:01)

Ola Koniara

Myślę, że to dość tandetny sklep. Jeśli chcesz tak coś kupić, to nie za bardzo polecam. Bryczesy -> szybko się z używają. Rękawiczki-> Tak samo jak bryczesy... (2011/09/26 18:35)

Fran09p

Decathlon kontra profesjonalny sklep specjalizujący się jedynie w sprzęcie jeździeckim: znajdzie się wieel różnic. Jeśli już naprawdę musimy trochę przyoszczędzić to czemu nie kupić w Decatholnie, miejmy jednak na uwadze, że sprzęt trzeba będzie za niedługi czas wymienić na nowy. Jak kupimy sprzęt którejś z droższych marek, jakie oferuje przykładowo http://www.sprzetjezdziecki.com to mamy gwarancję że posłuży bardzo długo (2016/05/31 17:46)

magellan

Mają bardzo porządny sprzęt. Polecam skórzane sztyblety, pierwszorzędna jakość. Porządne sztylpy, niezłe skarpety. Z bryczesami róznie bywa, miałem rózne niewypały. Spory wybór kasków, można coś dobrac. Ogólnie większy wybór dla kobiet,niestety.  (2016/07/18 21:38)

Gorąca piątka