Gdzie kupić przeszkody crossowe

/ 3 odpowiedzi
Stajnia w której trenuje córka ma fajne, niewykorzystane łąki  - w sam raz na tor crossowy. Chcemy wspólnie napisać jakiś projekt do gminy - może dorzucą się do przeszkód? I stąd moje pytanie. Najprościej byłoby nam kupić gotowe przeszkody, dostać fakturę i ją rozliczyć. Czy są firmy w Polsce, gdzie takie drewniane przeszkody można zamówić? Wiem, że część przeszkód buduje się w oparciu o naturalne ukształtowanie terenu, albo po prostu ściąga jakieś kłody od leśniczego, ale mi raczej chodzi o drewniane przeszkody, lub na przykład drewniane z hyrdą. Bardzo proszę o pomoc.
Koniuu


Szczerze mówiąc też nie bardzo wiem. Ale u nas w stajni mamy hyrdy, kłody, rowy itp. wszystko zbudował trener z desek i gałęzi oraz z naszej stajennej świątecznej choinki.. Ostatnio zrobili nawet z drewna przeszkodę w kształcie procy ( V ). Wszystko z materiałów znalezionych albo w piwnicy albo w terenie (np. gałęzie)  (2014/02/20 15:02)

patrycja64


Nie jestem pewna ale może pani zajrzeć na Ostroga.pl może tam coś pani znajdzie a jak nie to poszukać w sklepach konnych , popularnych dla jeźdźców. Jest jeden tylko nie pamiętam jak się pisze więc napiszę z błędem ;) PIEKOUR chyba nie wiem czy dobrze napisałam. Można wpisać w wyszukiwarce może znajdzie się jakiś producent który produkuje takie przeszkody. Ewentualnie można zajrzeć na allegro.pl może tam są producenci lub może ktoś sprzeda takie przeszkody.

Jeśli pomogłam to super ;).


PS: Można poszukać na www.galopuje.pl może jest jakiś blog,grupa która ma główny temat przeszkody lub popatrzeć może www.galopuje.pl promuje jakąś firmę stolarską która może też wykonać na zamówienie przeszkody. :) / Patusiaa <3

(2014/02/20 18:28)

Muszelkowa6


Ja osobiście do  swojej stajni zamówiłam przeszkody od stolarza , a resztę ( kłody , staw itp. ) zbudowałam sama . Dostałam dofinansowanie z gminy jako ze jestem właścicielką dość dużej stadniny w wysokości 80 000 zł na rękę . (2014/03/30 16:47)

Gorąca piątka