Gdzie można zdać na brązową odznakę?

/ 8 odpowiedzi

I co ona daje?

z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam :)

cavaletti

Możesz wejść na stronę PZJ i tam masz wypisane daty miejscowości gdzie można przystąpić do odznaki, ja zdawałam na obozie i moim zdanie jest to fajne wyjście. Egzamin jest najczęściej na koniec szkolenia:)

brązowa odznaka daje Ci możliwość w startowaniu w zawodach skokowych do L i ujeżdżeniowych do L (2011/11/27 20:33)

nikol155

teraz bendą w grudziądzu i sopocie  daje ona większe doświatczenie (2011/12/25 18:09)

igulek

W niektórych OJ można zdawać na odznakę jeździecką.Muszą one posiadać certyfikat PZJ.Na stornie PZJ również napisane jest w jakim mieście odbywają się egzaminy na odznakę. (2011/12/25 18:17)

paulina-sychows

Ja mam z kolei pytanie : jak się zapisać na egzamin? Znalazłam w kalendarium PZJ 2 ośrodki w moim województwie, które w najbliższym czasie przeprowadzają egzamin na BOJ, ale na ich stronach ani słowa o tym. Z kolei klikając na ich nazwę w tym kalendarium kazało mi się zalogować na PZJ, a konta nie mam i nie wiem jak je stworzyć. Help :/ (2014/08/17 20:06)

Love Haflingers

Najlepiej wejdź na stronę PZJ --> Kalendarz szkoleń --> Egzaminy na odznaki i tam masz napisane. ; ) (2016/02/19 17:37)

Love Haflingers

Ja mam z kolei pytanie : jak się zapisać na egzamin? Znalazłam w kalendarium PZJ 2 ośrodki w moim województwie, które w najbliższym czasie przeprowadzają egzamin na BOJ, ale na ich stronach ani słowa o tym. Z kolei klikając na ich nazwę w tym kalendarium kazało mi się zalogować na PZJ, a konta nie mam i nie wiem jak je stworzyć. Help :/

Nie jestem pewna, ale może telefonicznie?

(2016/02/19 17:42)

Love Haflingers

Ja mam z kolei pytanie : jak się zapisać na egzamin? Znalazłam w kalendarium PZJ 2 ośrodki w moim województwie, które w najbliższym czasie przeprowadzają egzamin na BOJ, ale na ich stronach ani słowa o tym. Z kolei klikając na ich nazwę w tym kalendarium kazało mi się zalogować na PZJ, a konta nie mam i nie wiem jak je stworzyć. Help :/

Nie jestem pewna, ale może telefonicznie?

(2016/02/19 17:43)

Smerfeta47

Trzeba szukać po stajniach,bo każda stajnia inaczej wyznacza terminy.
Żeby się zapisać należy wysłać maila lub telefonicznie.
BOJ daje w sumie tyle co i nic. Jedynie daje możliwość startu w konkursach do klasy L (1 metr) i zdawania kolejnych odznak,licencji itp. Bo do 90 cm są to zazwyczaj konkursy towarzyskie i do nich nie trzeba mieć nic pozdawane,nawet nie trzeba być członkiem klubu,stajni,żeby móc w takich zawodach startować. (2016/03/10 21:26)

Gorąca piątka