Hubertusy czas zacząć

/ 4 odpowiedzi
Zanim na dobre zajmiemy się feriami albo latem 2014, przed nami wiele tradycyjnych imprez jeździeckich pt. "Hubertus". My od kilku lat organizujemy go w ostatni weekend września i zaczynamy od mini zawodów dla najmłodszych zakończonych szukaniem lisa, potem paradny przejazd jeźdźców i zaprzęgów, następnie rywalizacja jeźdźców zaawansowanych, zakończona gonitwą za lisem. Po dekoracji koni i zwycięzców, ognisko ze śpiewami oraz zabawa przy muzyce do rana. Nie może zabraknąć tradycyjnej grochówki czy podpiwka...; a może Wy macie jakieś ciekawe tradycje, którymi moglibyście się podzielić? www.stajniaumacieja.galopuje.pl zaprasza już za tydzień :)
Cavallino

A czy ktoś ,kto nie jeździ u was na co dzień może wystartować w Hubertusie? (2013/09/21 21:43)

stilomm

Większość osób, które wystartują, nie jeździ u nas na co dzień; zapraszam!!! :)  (2013/09/23 23:51)

Shango

http://forum.galopuje.pl/f,hubertusowe-tradycje,91292,0.html (2013/09/24 16:41)

stilomm

W zaproszeniu ująłem tylko podstawowe atrakcje, ale należałoby jeszcze wspomnieć, że w trakcie wybierzemy Miss Amazonek, "zgrany duet" koń-jeździec; atrakcją będą też dzieła kulinarne naszej Małgosi; mam nadzieję, że i mój podpiwek też, a całą imprezę uświetni wystawa malarska znanych w naszym koniarskim kręgu i nie tylko, instruktorek jeździectwa i malarek: Bożenki Banachowskiej-Szupień oraz Renatki Sawickiej. Będzie więc można nabyć piękne koniki na płótnie, a także zamówić obraz swojego ulubieńca. (2013/09/24 22:11)

Gorąca piątka