Ile kosztuje DNA

/ 4 odpowiedzi
Mam Walacha 3 mies po kastracji kupilem go bez dokumentacji i mam pytanie czy mozna zrobic kompletne dokumenty do 4 letniego walacha malopolskiego
rumel

Hahaha!!! dobre - szczególnie w połączeniu z tytułem wątku - zgłoś konia do Związku /właściwy terenowo odział wojewódzki/ i dadzą Ci paszport z... DNA mówiącym o NN! A w oparciu o CO Ty chciałbyś stworzyć rodowód tego konika? (2014/06/02 23:53)

magdast

Nie można kulturalnie odpowiedzieć, że nie ma takiej możliwości?? Niestety chamstwo i bezczelność nie jest niczym nowym na tego typu forach.... Ktoś się o coś grzecznie pyta to należy grzecznie odpowiedzieć lub nie otwierać buzi. Karol-mazur, niestety jeżeli koń nie miał wystawionego dowodu urodzenia źrebięcia (bo taki dokument dostawał źrebak po rodowodowych rodzicach zanim pojawiły się paszporty) lub paszportu, którego Ty nie otrzymałeś, to nic nie można zrobić. Pozostaje Ci zgłosić konia do Polskiego Związku Hodowców Koni, żeby koniowatemu wyrobili paszport na NN. Pytaj się o wszystko w związku, napewno wszystko jasno wytłumaczą :) Powodzenia! (2014/06/04 10:16)

rumel

Nie można kulturalnie odpowiedzieć, że nie ma takiej możliwości?? Niestety chamstwo i bezczelność nie jest niczym nowym na tego typu forach....

Uprzejmie proszę o wskazanie oznak chamstwa w mojej wypowiedzi, a jak coś jest śmieszne, to po prostu jest powód do śmiechu :) nawet Karol-M może się uśmiechnął rozumiejąc wymiar swego mijania się z rzeczywistością, no... ale  jeżeli on poczułby się spostponowany, to jeszcze rozumiem, ale Ty? Chyba nikt Cię nie prosił o "faktorowanie"?

Na koniec dorzucę, że nie otwieram buzi przy pisaniu :) (2014/06/05 22:15)

misio

Niestety nie ale jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć to może od starego właśćciela. (2015/01/01 14:57)