Intens nie żyje?!

/ 7 odpowiedzi
Na stronie wyscigi-konne.info przeczytałam, że padł koń roku 2011 - trójkoronowany Intens. "Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że przyczyną śmierci był skręt jelit".
Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja. Może wiecie coś więcej?
Mam nadzieję, że to nie prawda. Szkoda tak genialnego konia :(

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

PGE

Znam byłego  właściciela konia od dziecka i mówił mi ,  że niestety to prawda.
Z drugiej strony hodowcy się poszczęściło - sprzedał konia za 1mln $ (2012/05/10 21:13)

korona2001

Straszne też o tym słyszałam :(( (2012/05/11 21:18)

użytkownik15664

straszna szkoda konia :( bardzo dobry koń, przykro się robi.Tak jak wtedy kiedy padł Hickstead  (2012/05/16 15:09)

buba

Niestety...:( (2012/05/17 14:30)

Agio

straszna szkoda konia :( bardzo dobry koń, przykro się robi.Tak jak wtedy kiedy padł Hickstead 

Śmierć Hickstead'a była jak dla mnie o tyle bardziej poruszająca , że wszystko to było nagrane i widziałam jego śmierć , jednak tak samo dobrym koniem był Intens i też bardzo go szkoda  (2012/05/17 15:02)

karmenka

no szkoda konia ;( (2012/05/17 19:20)

użytkownik15339

Nie słyszałam o tym koniu , ale szkoda go ... A tak szczerze : tyle koni codziennie zdycha , setki wyjeżdżają na ubój , a wy przejmujecie się jednym Intensem ??? Prawda - żaden koń nie powinien umierać tak młodo , w wiekszości przez człowieka , ale pomyślcie o koniach , które naprawdę się wycierpiały - często traktowane jak rzeczy , jak maszynę do pracy , robiły dla swojego pana wszystko  bez pewności , że dostaną za to należytą nagrodę . Sorry za taką uwagę , ale musiałam to z siebie wyrzucić , naprawdę , liczba koni wywożonych na rzeź przekracza wszelkie granice . (2012/05/18 14:30)