Jak się zapisać na egzamin na Brązową Odznakę Jeździecką?

/ 5 odpowiedzi
Jak się zapisać na egzamin? Znalazłam w kalendarium PZJ 2 ośrodki w moim województwie, które w najbliższym czasie przeprowadzają egzamin na BOJ, ale na ich stronach ani słowa o egzaminie ani o zapisach na niego. Z kolei klikając na ich nazwę w tym kalendarium kazało mi się zalogować na PZJ, a konta nie mam i nie wiem jak je stworzyć. Help :/
jestemzlasu

A nie znalazłaś może na stronach tych ośrodków czegoś takiego jak numer telefonu albo adres e-mail?Póki co istnieją rzeczy na tym świecie, które załatwia się poprzez kontakt z człowiekiem, nie aplikacją.  (2014/08/17 21:25)

paulina-sychows

Raczej miałam na myśli czy wypełnia się jakiś formularz, cokolwiek, czy wystarczy zadzwonić do danego ośrodka. (2014/08/18 13:39)

fryzka112

najlepiej pojedź na obóz jeździecki gdzie można zdawać na odznaki i wtedy zdasz to najlepszy sposób bo sie przed zdaniem wyćwiczysz. (2014/11/14 21:04)

Ania Religa

I jeszcze najczęściej jest tak, że instruktor co cię przygotowuje jest w komisji wiec. np. jak coś ci nie wyjdzie to on wie, że ty to umiałaś.  (2014/11/16 12:32)

jestemzlasu

Ania Religa i co? Pojedziesz na przykład najazdy na połowę przeszkód ze złej nogi, a ten instruktor przekona resztę komisji, że "ty to umiałaś", tylko ci nie wyszło bo się zestresowałaś? Obawiam się, że to tak nie działa.Pomijając już fakt, że to nieuczciwe wobec innych zdających. (2014/11/16 13:04)