Jak to zrobić???

/ 2 odpowiedzi
Chcę kupić wodze, mam już wybrane tylko że one nie mają stoperów (motylków) więc trzeba je kupić osobno. Moje pytanie. Jak je założyć?

Z góry dziękuje!!!

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

Honeonna

W sensie jak założyć stopery na wodze? Rozpinasz wodzę z jednej strony, przewlekasz stoper, zapinasz wodzę. Rozpinasz drugą, przewlekasz drugi stoper, zapinasz drugą wodzę. Chyba że łatwiej będzie od strony łączenia wodzy ze sobą, wtedy rozpinasz łączenie, przewlekasz pierwszy stoper, przewlekasz drugi stoper, zapinasz wodze do siebie. Jeśli stopery nie chcą wejść, a są gumowe, to możesz spróbować rozciągać je sznurkiem w trakcie zakładania albo najpierw ogrzać, żeby zrobiły się bardziej elastyczne. Z rozciąganiem oczywiście ostrożnie, żeby ich nie przerwać. Powinny być dosyć wysoko, od strony pyska, mniej więcej tam, gdzie się zaczynają gładkie wodze bez sprzączek ani szlufek. Pisząc miałam wrażenie, że albo napisałam już wszystko, co możliwe na ten temat, albo zupełnie nie zrozumiałam pytania, więc jeśli źle trafiłam, to wyjaśnij jeszcze raz, czy o to chodziło :p (2015/02/06 19:09)

zajlock

Mniej więcej oto mi chodziło. Im więcej pomysłów tym lepiej.

Dzięki!

(2015/02/06 20:52)

Gorąca piątka