Jaka atmosfera jest w Waszej stajni?

/ 41 odpowiedzi
Koniara93

Umie stajnia też jestmała więc wiekszość osób kojarzę. Ale jest minus. Moja sąsiadka kiedy dowiedziała się że będę galopować na długo przed nią uprosiła matkę a ta kiedy umawiała ją na jazdę poprosiła p. Kasię żeby dała jej pogalopować. A na jeździe galopowała, ale tylko 2-3 kroczki bo pani Ania długo nie jeździła z Deltą i klacz zjeżdżała ze śladu a na następnej lekcjii nie galopowała bo... nie było galopujących. Dziwne no nie? A ja jak miałam kolejną jazdę to sama wykonywałam zagalopowanie:/ (2012/12/19 18:35)

Jadzia Bi

Moja stajnia jest super! Jeżdżę od niedawna i nie znam wszystkich (i raczej mało osób zna mnie )ale jest bardzo miło .W sobotę będziemy mieli "Wigilię stajenną " .Ogólnie konie są bardzo fajne , plusem jest to że mamy halę . (2012/12/19 20:14)

alcia3

U mnie było całkiem okej, nawet super. Do momentu ,gdy zaczęło przychodzić wiecej ludzi czyli m.in "słit koniareczki". A chyba wszyscy wiedzą jakie one są... przez to atmosfera stajni poszła na dno :( (2012/12/20 15:16)

artur79

Nie poddawaj się pokaż im jak bardzo są beznadziejne to przyasną. (2012/12/25 10:55)

ola-wawszczak

u mnie jest super, (jeżdżę w Dakarze)
to taki mały ośrodek jeździecki, konie super, właścicielka, instruktorka. :))
wszyscy się znają, ale jest strasznie daleko więc rzadko tam jeżdże :(

a w arizonie...też jest barddzo fajnie, ale konie strasznie wychudzone (2012/12/26 11:06)

Milka123

Moja stadnina jest super! Jeżdże dopiero pół roku, znam trochę osób i są bardzo mili. Instruktorka też niczego sobie, miła, wszystko dobrze wytłumaczy. Mamy tam 10 koni        ( w tym jedna klacz jest w ciąży ) Miła atmosfera, po prostu extra. (2012/12/26 13:56)

miki1305

A ja obecnie jeżdżę w bardzo małej stajni z 3 końmi do jazdy (niedługo przyjadą jeszcze 2) i 3 prywatnymi ;) I chociaż jestem tam dopiero od 3 miesięcy, to większość osób już kojarzę, atmosfera jest super. :D No i instruktorka genialna. W poprzednich stajniach przez 4 lata się woziłam, a tu w końcu zaczynam coś JEŹDZIĆ :) Konie super ujeżdżone, chodzą konkursy ujeżdżeniowe. Ale jednak najważniejsza ta atmosfera. Zdążyłam się już zżyć z kilkoma dziewczynami i często razem umawiamy się na jazdy. Mam nadzieję, że to właśnie ta jedna, jedyna stajnia, której tak długo szukałam :D (2012/12/26 15:26)

galoopem

Moja stajnia jest idealna. Panuje tu cudowna atmosfera. Wszyscy wszystkich znają co jest ogromnym plusem ; ) Jazdy są baaardzo urozmaicone - za każdym razem coś innego. Konie są naprawdę przyjazne i zadbane. Ja w zasadzie w tej stajni jestem jak u siebie w domu i robię tam praktycznie wszystko. Od karmienia do wyrzucania gnoju ; p Jestem wdzięczna losowi za to miejsce, ponieważ bardzo dużo się tam nauczyłam. (2012/12/26 22:52)

karina660

u mnie stajnia jest duża i wygląda na bardzo fajną ale są takie dwie dziewczyny przyjaciółeczki ta jedna właściwie jest w porządku....ale ta druga strasznie się rządzi...no bo one pracują cały dzień i potem mają lekcje za darmo coś tam robią przy koniach a czasem są instruktorkami no właśnie jak jakieś tam 2 dzieci uczyły jeździć to tak ona biła flossa[mój ulubieniec] by ją słuchał ale on co chwilę się zatrzymywał ''zresztom nie dziwie się mu też bym nie słuchała takiej wiedzmy [biedny floss]'' nawet się nie spytała instruktora tylko powiedziała tak ''ja chcę pasjansa...'' a jak ja sobie normalnie pzejeżdzałam no bo przecież hala jest dla wszystkich i niechcąco o jakiś 1m przeszłam w bok to ona tak''proszę mi tutaj nie przejażdźać tropikiem''i to jesczę takim dumnym głosem...i tak dziwnie na mię patrzy jak bym była gorsza od niej a nawet ją nie stać na lekcje i cały strój jeździecki... (2012/12/28 14:48)

winik

A ja polecam stajnie "Jędrusiowa Chata" ludzie są bardzo mili i serdeczni, czuję się u nich jak w domu. Konie sympatyczne. I jeszcze wspólne wyjazdy wszystkich do lasu :D (2012/12/28 17:10)

użytkownik30267

Atmosfera fajna. Jazdy naprawde super i jak patrzą sie inni na to jak jexdzisz to poprawiają mnie a nei od razy o boże jak ona beznadziejnnie jeździ. (2012/12/30 15:21)

Xenon

U mnie niestety nie jest za wesoło. Instruktorka krzyczy i jest niemiła. Postanowiłam zmienić stadninę i aktualnie szukam nowej. (2013/04/10 18:27)

sarucha 10

Moja jest ekstra!! Świetne konie i instruktorki. Profesjonalny czworobok i ogromne padoki. W 3 stajniach jest ok. 70 koni. (2013/04/11 19:10)

Siwy14

U mnie jest super atmosfera : ) Ludzie bardzo mili, konie wspaniałe, poprostu idealnie : ) (2013/04/11 19:24)

vodka

Ja jeżdżę w Napiwodzie i jest super! w żadnej stajni nie spotkałam chyba takiej atmosfery. Jeżdżę w niej od samego początku, od kiedy powstała (czyli od roku), wcześniej jeździłam u tej samej instruktorki tylko w innym miejscu, podobnie jak i większość osób która razem z nią się przeniosła. Jest idealnie! Wszyscy są tak mega pozytywni, sympatyczni, uczynni. Zawsze każdy może liczyć na pomoc każdego, bez wyjątków. Do tego przy stajni działa Klub jeździecki, który często organizuje różne eventy np. zawody, hubertusy, spotkania klubowego, które dodatkowo są świetną okazją do spotkań i integracji. Tu spotykają się wszyscy, wszyscy razem impezują, organizują ogniska - nawet rodzice jeźdźców, babcie czy dziadkowie :D to chyba o czymś też świadczy. Dzięki temu mogę powiedzieć, że jest to najwspanialsze miejsce na ziemi :) (2013/04/12 15:34)

użytkownik13426

Ja w mojej stajni nie narzekam na atmosferę, choć przyznam.. jest dość dziwna.. W stajni nie ma nikogo, czasem jakiś stajenny się przewinie i znów nikogo.. Właściciel przed pierwszym treningiem pokazał, którego mam brać konia i na tym się relacje skończyły. Od tamtej pory przyjeżdżam do stajni, wszędzie pusto, nikogo nie ma, sama idę do stajni, szykuję konia, czyszczę, gdy mam więcej czasu to spędzam ten czas na zabawach z koniem itp., siodłam itd. i sobie wychodzę ze stajni. Na umówioną godzinę mam tylko trenera i wtedy dopiero jest tam jakiś kontakt z człowiekiem ;D Po treningu to samo - trener odjeżdża do domu, a ja zostaję sama z koniem. Kąpię go (w sezonie), czyszczę, daję jabłka, robię dosłownie co chcę, odprowadzam konia czasem na pastwisko do innych, czasem zostawiam w boksie jak stajenny tak chce.

Tym sposobem znowu mam kolejnego konia, którego traktuję jak swojego :) Mnie osobiście to nie przeszkadza, ale jest to bardzo dziwne.

(2013/04/13 10:38)

Gorąca piątka