Jaka szkoła po gimnazjum?

/ 2 odpowiedzi
Hej, mam pytanie znacie moze jakieś szkoły po gim związane z końmi, jeździectwem itp. ? Ogólnie niewiem czy wybrać szkołę z profilem :konie czy po prostu iść do LO i potem robić coś w tym kierunku..Dodatkowo interesuje mnie fotografia.. i nad tym też myślałam, ale nie jestem do końca pewna co mogę po tym robić..

Pomóżcie ! Czy wybrać szkołę związaną z końmi, zwykłe LO czy fotografie ??? 

izapyza

JAk chcesz sie zwiazac z jezdziectwem, to rób kase. Zadne technikum hodowli koni czy inne zaootechniki, ci nie zapewnia tego, wrecz przeciwnie... Jak jestes kobieta to masz podwójngo pecha, bo lista dobrze płatnych prac jest ograniczona... Moze ortodonta? :) (2014/03/20 22:00)

Koniuu

Polecam Technikum Hodowli Koni ale TYLKO jeśli wiesz, że na 100% będziesz się zajmować się hodowlą. Jeśli nie to naprawdę nie polecam bo nie masz po tym żadnego zawodu i traktują Cię jak osobę po gim. Ja też kocham konie i lubię grafikę. Więc teraz jestem w Technikum nr 1. w profilu Technik Cyfrowych Procesów Graficznych a potem idę na studia informatyczne. Polecam dobrać sobie coś na czym dobrze zarobisz.. I nie licz, że wyżyjesz ze startów w zawodach czy z fotografii.. (2014/03/21 20:23)

Gorąca piątka