jakie książki polecacie z tematyki jeździectwo naturalne itp. ?

/ 5 odpowiedzi
Czy czytaliście może jakieś fajne książki o jeździectwie naturalnym ja osobiście nigdy nie miałam książki z tej dokładnie tematyki więc stąd moje pytanie o czym to w ogóle jest czy autor skupia się na zachowaniach koni i w ogóle pisze co mam robić jak koń zachowuje się tak czy tak ogólnie czy jest to coś napisane ala poradnik zaklinania koni ?proszę również o napisanie tytułów książek które z tej tematyki przeczytaliście i o opinie oraz uzasadnienie tej opini danej książki i ogólne podsumowanie czy warto daną książkę kupić zadałam to pytanie na zapytaj ale żadnej sęsownej odpowiedzi więc nie plagiatuje ! bardzo liczy na waszą pomoc :)  a i jeszcze jedno pytanie słyszałam o książce pd. ''prawdziwa więź z koniem '' czy ją polecacie i dlaczego oraz ile kosztuje z góry dzięki za odpowiedzi :) pozdro :)
sandra2167

Polecam Heartland. To ma 20 książek i 4 czy 5 specjalnych wydań. W tych książkach, dziewczyna z chłopakiem pracują naturalnie z końmi. Ogólnie to oni mają schronisko, są problemy najróżniejsze od tych zwykłych do miłosnych. Naprawdę polecam, te książki możesz znaleźć w bibliotekach publicznych bo dość sławne są. Jeżeli będziesz w jakiejś bibliotece to pytaj o takie coś, ja zawsze się pytam i nie żałuję :) (2014/07/07 17:40)

karina660

wiem czytałam ale znasz może takie w których autor skupia się tylko na np harakterze a nie np na jakiś opowieściach ? bardziej o to mi chodziło ale dzięki :) (2014/07/07 20:21)

jestemzlasu

Co ostatnia pozycja ma wspólnego z tak zwanym "jeździectwem naturalnym"?                                                                                                                                                        (2014/07/08 16:13)

misio

Ja czytam takom książkę i ją polecam czyli ,,Jeździectwo naturalne bez tajemnic ".Autor to Robert M. Miller , D.V.M. pisze tak jak jest napisane na książce. (2015/02/18 14:13)