Jakie stajnie w okolicach Bydgoszczy?

/ 20 odpowiedzi
Oprócz cavallino  i kj deresz są jakieś i żeby były w miare tanie.
Wenuslight

Polecam Stajnie Stary Jasiniec (2011/10/16 17:39)

Megg

Jak ja czekałam na taki wątek. <3

Okej, bardzo blisko, bo w Cielu jest stajnia Baskil, którą GORĄCO polecam. co prawda jest tylko 5 koni, ale są rozgarnięte a jazda na bardzo wysokim poziomie. Stajnia Gliszcz oczywiście. Koni dużo, kochane, wspaniałe, w ogóle stajnia cała świetna jeżdżę w niej 2 lata i nawet nie myślę o przenoszeniu się. Dużo osób chwali sobie stajnie Partę w Małych Rudach, podobno świetnie ja nie próbowałam jeszcze. Stajnia Jarużyn.. też podobno całkiem, całkiem. Stajnia Stary Jasiniec też jest chwalona. Stajnia Gościeradz na pewno.. Myślęcinek, Fordon.. ludzi tam zatrzęsienie ale nie jest źle! Koleżanka jeździ w stajni Victoria, na Piaskach i też sobie chwali. : )

(2011/10/16 19:06)

ZuuZ

KJ Deresz nie polecam- doświadczyłam na własnej skórze, że nie warto. Viktoria- bardzo fajna stajnia jeśli chodzi o początki oraz na dalszą metę. Myślęcinek- nie polecam. Gościeradz- gorąco polecam stajnię, jest  to jedna ze stajni w której naprawdę można się czegoś nauczyć. Na jazdach nie ma więcej niż 3 osoby ew. 4 . Konie są świetne a poziom jazd wysoki i skuteczny ! (2011/11/01 19:26)

helga1410

Bardzo polecam stajnie POLA w Mochlu. http://mochle.w.interia.pl/ (2011/12/23 22:50)

gyna2200

STAJNIA STARY JASINIEC! ŻĄDZI jestem tam na obozach i zimowiskach wczoraj wróciłam z zimowiska!A stajni jarużyn nie polecam! owszem ładna stajnia ale biznesowa atmosfera i przechwaanki kasą i umiejętnościami a po za tym instruktor nie zna koni bo jak można pomylić konia i bym na biednym chorym jeździła! (2012/02/18 10:51)

India

Koleżanka chwali stajnie Strary Jasineic i Stejnie Jarużyn ;) (2012/02/18 11:44)

użytkownik21841

Aktualnie jeżdżę w Cavallino- polecam.:)
A zna może ktoś jeszcze jakieś stajnie w pobliżu Łabiszyna, Żnina czy Barcina? (2012/02/18 14:15)

Hrenna

no to tak Myślęcinek (z tego co słyszałam nie szczyci sie dobrą opinią), Fordon (nie wiem jaka opinia), Stajnia Parta (zbytnio nie polecam; dosyc drogo tam), Stajnia w Białych Błotach (nie byłam, ale mam zamiar spenetrowac tą stajnię :P:D), Stajnia Erynia Arabians (polecam), i to chyba wszystkie :P

(2012/02/18 15:35)

Hrenna

zapomniałam dodac, że Erynia Arabians jest w Małych Rudach (2012/02/18 16:06)

Dajmonica

Ja jeżdżę w Stajni Jarużyn jako rekreacja. Mają ogroną halę. Instruktorzy są bardzo dobrzy. Może trafiłaś na np.  p. Adama, to tu mógł być problem. Każdy instruktor wypatrzy u ciebie nawet najmniejsze błędy. A cena?? Tanio 30 z za często ponad godzinę, śliczne tereny, śliczna stajnia, śliczne konie.   Jest to stajnia sportowa więcjak ktoś szuka miejsca dla sibie w tym kierunku to polecam. Jeździłam w wielu stajniach ale tam czuję się najlepiej. Ceny trenngów też nie są za wysokie ale nie jestem w stanie powiedzieć ile.  A umiejętnościami się chwalą bo mają czym. Na pierwszy rzut oka to widać, że kasa ma tam dużą rolę, ale późniejto zanika. Nawet osoby mające właśne konie z chęcią ci pomogą, a nie jak w niektórych stajniach, że tylko patrzą z góry i się śmieją. Tak więc GORĄCO polecam tę stajnie.

A co do innych stajni w Fordonie... Nie! Są to często małe stajnie i dobrze, ale atmosfera i styl uczenia, nie to nie przejdzie.

Myślęcinek?? Hmmm... Teraz po zmianie szefa jest okey. Nie stanęli do końca na nogi ale są na dobrej drodze. Jestem tam wolontaiuszem a hipoterapii, ale i tak są mili jeśli czegoś szukasz, chcesz mieć jazdę czy coś. No i cena również 30 zł.  Szkoda tylko, ż mają mautką halę, ciężko wyrobić na zakrętach, szczególnie w galopie.

(2012/03/14 08:57)

monaliza2sz

Janowo Młyn,
Stary Jarużyn,
Stajnia Gwiazda,
Stajnia Gościeradz,
to kilka takich chyba nie wymienionych jeszcze:) (2012/03/14 12:26)

Martyna993

A ja jeżdżę w stadninie " Jaśkowa Zagroda " i jestem zadowolona . www.szkółkajeździecka.pl (2012/03/14 14:08)

Rokatynka

Baardzo polecam Stajnię Jarużyn ,sama tam jeżdżę i bardzo mi się podoba.
W Osielsku koło Bydgoszczy na ul Botanicznej jest mała stajenka, również polecam.
Myślęcinek , hmmm. Podobno odkąd zmienił się właściciel to sytuacja się polepszyła.
Stajnia Baskil w Cielu ,wiele ludzi poleca ,osobiście tamm nie byłam.
Jaśkowa zagroda w czarnówczynie niedaleko Fordonu , mają przeecudowne tereny ,co do jazd na padoku to mnie niezbyt zadowalają, na początku jak zaczynałam jazdę konną to i owszem ,było fajnie ,ale im więcej umiałam tym jazdy w kółko mnie lekko znudziły ,ale na teren polecam się wybrać.
Baardzo polecam również stajnię Gliszcz oraz Gościeradz.
W Solcu jest bardzo fajna stajnia, znajome polecają.
Oprócz tego jest jeszcze:
-Erynia Arabians
-Stajnia Parta
-Stajnia Victoria
i wiele innych :) (2012/03/14 22:45)

Martyna993

Rokatynka - Ale cały czas jeździłaś na tej ujeżdżalni kółkowej . ? Owszem , tereny przecudowne , właśnie wczoraj byłam . xD (2012/03/15 13:11)

Czapraczek

Stary Jasiniec! Zdecydowanie!!! :-) (2012/03/15 18:18)

Stajniazagonczyk

Ja skromnie polecam naszą stajnię  http://stajnia-zagonczyk.galopuje.pl/. Od kwietnia zaczynamy regularne jazdy i treningi zarówno dla jeźdźca, jak i konia. Będziemy też organizować weekendy w siodle, w planie są obozy jeździeckie na najbliższe wakacje.Mamy piękne tereny - blisko do rzeki i jeziora w Krówce Leśnej. Stajnia jest przy drodze Bydgoszcz-Tuchola.
Zapraszamy :-) (2012/03/15 23:03)

Rokatynka

Rokatynka - Ale cały czas jeździłaś na tej ujeżdżalni kółkowej . ? Owszem , tereny przecudowne , właśnie wczoraj byłam . xD

Nieee ,na tym normalnym, dużym padoku.
Ogólnie twierdzę ,że ta stajnia to bardziej rekreacja i w sumie jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to lepiej wybrać coś innego , bo jeżeli w tereny wyjeżdżają osoby nieumiejące dobrze kłusować ,a w terenie galopujemy to wydaje mi się to troszkę dziwne.
Oczywiście nie mam nic do pana Janusza ,którego bardzo lubię i szanuję ,jednak wydaje mi się ,że jest on bardziej stworzony do prowadzenia jazd w terenie niż do nauki jazdy konnej na padoku :) (2012/04/05 18:10)

Olaaa90

Szukasz treningu w swojej okolicy? Zależy Ci na skuteczności ćwiczeń? Oto wyszukiwarka, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Znajdź trenera z wybranej dyscypliny w Twojej okolicy :) Wejdź na https://lepszytrener.pl/jazda-konna/bydgoszcz i znajdź swojego trenera lub instruktora! (2017/11/10 10:01)

Gorąca piątka