Jakie sztyblety na mroźne, zimowe dni?

/ 2 odpowiedzi
Hej. Zamierzam kupić sobie sztyblety na zimę, bo nie chcę termobutów, źle się odczuwa łydkę. W zwykłych sztybletach z grubymi skarpetami jest mi zimno, bolą mnie palce. Więc jakie fajne, wygodne sztyblety polecacie w granicach 100-300zł? Najlepiej, aby były:
1. Wygodne, nic nie obciskało.
2. Praktyczne.
3. Ciepłe.
4. AntypoślizgoweJeśli macie jakieś propozycje to piszcie! A jeśli macie jakieś sztyblety zimowe to dajcie zdjęcie i opinię!
domi601


Niestety muszę cię zmartwić, ponieważ bardzo trudno będzie ci znaleźć ocieplane sztyblety do 300 zł. Przejrzałam sobie stronę pasi-konika i były one od 400 do 600 (a nawet więcej!) zł. Za to baaaardzo polecam ci krótkie(!) termobuty z firmy HKM. Kiedyś chciałam kupić te bo wydają mi się super https://pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Termobuty-krotkie-Alaska/1224, jednak w ostateczności zdecydowałam się na inne, których mimo poszukiwań nie udało mi się znaleźć w internecie. Generalnie bardzo polecam ci te z linku z firmy HKM, jest to bardzo porządna firma. Mi w moich termobutach właśnie z tej firmy jest bardzo wygodnie, ciepło, dobrze czuję "przez nie" konia, nie ma problemów z dawaniem łydki itp. (2015/01/07 18:19)

Honeonna


A nie wystarczy do normalnych sztybletów dorzucić ocieplane wkładki? No chyba że już nie ma miejsca. (2015/01/08 23:17)

Gorąca piątka