Janiowe Wzgórze obóz

/ 4 odpowiedzi
Zastanawiam się czy nie wybrać się na obóz w Janiowym Wzgórzu.Jeśli ktoś tam był to niech napisze jak tam było.Słyszałam,że tam są niemili instruktorzy.Czy to prawda,i czy się opłaca tam jechać??(Jeżdże western,to raczej podstaw się nie będę się uczyć).
chocolatte

Wizualnie to piękny ośrodek, ogromna hala i ogromna ujeżdżalnia na zewnątrz.  super restauracja, i hotel, wszystko jest użytkowane na obozach. Konie jednak nieco zniszczone przez rekreację, i niektóre uparte, ale zaawansowane osoby jeżdżą tam na quarterach (quarter horse - taka rasa, zobacz w googlach). Byłam tam raz, i że niezbyt sympatyczni instruktorzy, jednak instruktorki, w sensie kobiety, całkiem całkiem były. :)  (2012/07/15 00:45)

konie818

Ja wiem,że quarter horse to rasa konia.Opłaca się tam jechać??? (2012/07/16 20:40)

cjcha96

hahaha Oj to Janiowe...
No więc jeśli chodzi o obozy to moim skromnym zdaniem ZA DROGO okolo 1600 zł to na prawdę nie jest aż tyle warte. FAKT instruktorzy są nie mili !, konie może i nie zniszczone przez rekreacje ale przez zaniedbanie.... poza tym te biedne konie zadko maja jazdy tak w ciagu roku a tu nagle jak przyjedzie na 2 msc chmara dzieciaków to nie jest zbyt kolorowo....
moze jest tam fajnie i wgl jesli  chodzi o wyglad ale gdybys jezdzila tam przez pół roku to byś zrozumiala oco mi chodzi, jesli moge doradzic to znajdz inna stadnine, bo jesli chcesz na prawde jezdzic w stylu west to musisz pojezdzic troche dluzej niz tylko wakacyjny tydzien jesli nie jezdzilas nigdy wczesniej w tym stylu to tam sie od razu nie nauczysz bedzie to samo co w klasyku tylko ze na innym wyposazeniu.
Pozdrawiam ;)

Zapraszam na bloga o stajniach w okolicach Rzeszowa,
Jest też wątek właśnie o obozach więc zapraszam do zapoznania się z nim :)
www.konie-rzeszow.blogspot.pl (2012/07/16 20:46)

joanna12

ZDECYDOWANIE ODRADZAM NIE TYLKO JEŚLI CHODZI O OBOZY ALE RÓWNIEŻ JAZDY KONIE SĄ BARDZO ZANIEDBANE SZCZEGOLNIE REKREACJA. O JEZDZENIU W PRAWDZIWMYM STYLU WEST MOZNA SOBIE POMARZYC NIE W TEJ STAJNI!!! ZAWANSOWANI JEZDZCY JEZDZA NA KONIACH REKREACYJNYCH O  QUATERACH MOZNA ZAPOMNIEC ! A JESLI CHODZI O NAUKE JAZDY ODBYWAJA SIE W DUZYCH GRUPACH I PRAKTYCZNIE BEZ NADZORU I POMOCY INSTROKTORÓW . PO JEZDZIE TAM PRZEZ JAKIS CZAS (ROK) ZMIENIŁAM STAJNIE .
Pozdrawiam (2013/09/16 17:34)

Gorąca piątka