jazda konna po grypie żołądkowej

/ 5 odpowiedzi
Witajcie. Pisze bo za 7 godzin mam jazde a 4 dni temu mialam grype źoładkowa.W pierwszy dzien mialam goraczke 39,3 stopnia i wymioty a na drugi dzien juz nie mialam wymiotow tylko goraczke 38,0 stopnia. W srode juz bylo mi lepiej bylam oslabiona a wczoraj (czwartek)  juz bylo mi jeszcze lepiej. Dzisiaj mam jazde konna no i niewiem czy pojechac bo czuje sie juz zdrowa , aha przez 3 dni mialam diete i nie jadlam za duzo, no i niewiem czy nie zasłabne ale od wczoraj jem juz prawie normalnie. Szybko prosze o pomoc bo mama nie chce mnie puscic. Jak cos to zrezygnuje z galopu tylko bede kłusowala zeby nic sie nie stalo. Pomocy!!!
koniarka13

Grypa żołądkowa a jazda konna?Nie rozumiem w czym to może przeszkadzać.Jeżeli czujesz się słabo,to oczywiście nie jedź.Co do jazdy konnej to raczej nic ci się nie stanie,bo jesteś już zdrowa.Najlepiej w takim przypadku skonsultować się z lekarzem i zapytać o porady. (2014/07/18 09:49)

koniarka13

Chyba,że po chorobie jesteś mocno osłabiona,wtedy nie zalecam jazdy konnej,bo zwyczajnie możesz stracić przytomność. (2014/07/18 11:11)

hanuta2002

Właśnie popieram koniarkę 13!! :p  (2014/07/18 13:52)

użytkownik29299

ew. ob......sz konia.........  pewnie masz 11 lat i jezdzisz od 2 miesiecy.... glowna zasada w sporcie, kazdym sporcie: nie przystepujesz do treningu nie bedac na 100% zdrowa... amen, nie ma nic innego... nix, niente,,, jezeli chcesz przez cale zycie cieszyc sie sportem,podchodz do niego rozsadnie... nic ci ni pomoze, ze zdobedziesz zloto na olimpiadze, a 3 miesiace pozniej umrzesz na zawal.... (2014/07/22 23:17)

jestemzlasu

Zawał z powodu grypy żołądkowej?Luz... ona miała (lub nie) tę jazdę prawie tydzień temu. Jak miała dać na beret z niejedzenia to już po fakcie.A w sporcie nie z takimi rzeczami się trenuje i startuje. Znam takich, co z nogą w gipsie na koniu jeździli i jeszcze się cieszyli, że dobrze na łydkę reaguje. Gorączka, połamane palce, skręcone kostki... koń się sam nie pojeździ.No ale to sport, nie nauka jazdy czy przygotowania do LL, jednak ty też o sporcie piszesz (nie bardzo wiem czemu, w kontekście tego wątku). (2014/07/23 21:54)