Jazda konna w KJK Szary

/ 3 odpowiedzi
Hej,Chciałaby zapytać jeśli ktoś się orientuje jak wyglądają rekreacyjne jazdy w KJK Szary? Ile kosztują, jak wyglądają sprawy z grupami, czy ciepło przyjmujecie nowych, a może pożeracie w całości itp? Szukam generalnie jakiegoś ośrodka w okolicach Krakowa i Szary zdecydowanie najbardziej przykuł moją uwagę, więc proszę  o odpowiedź :)Pozdrawiam,Aga
Hippika

Na jazdach można bardzo dużo się nauczyć. Konie są dobrze ułożone, a instruktor zwraca uwagę na jeźdźca, a nie co jazda jest to samo. Polecam jazdy z Anią Szary. Ja za jazdy nie płaciłam, więc nie wiem, ale na stronie znajduje się cennik. Najlepiej umówić się na pierwszą jazdę. Samemu zobaczyć co i jak i dopytać się o karnety. Stajnię naprawdę, z czystym sumieniem, mogę polecić każdemu. Ludzi z rekreacji nie znam, ale pensjonariusze są bardzo sympatyczni i pomocni ;D  (2014/06/26 16:17)

jaga1909

Dzięki wielkie za odpowiedź. Doszłam do wniosku, że przejdę się chociaż na jedną jazdę i zobaczę co i jak, ale po tym co pisałaś pewnie będzie super :) Jakby ktoś jeszcze chciał się podzielić swoimi opiniami, to czekam z niecierpliwością. (2014/07/14 11:48)

koti13

Byłam i szczerze polecam, moje dwie córki absolutnie zachwycone. co prawda konie są duże, ale grzeczne i dobrze ujeżdżone. jeździłyśmy w trójkę. p. Mateusz ma świetny kontakt z dziećmi i potrafi dużo przekazać. (2015/11/11 01:06)

Gorąca piątka