kask - który wybrać?

Parę miesięcy temu kupiłam sobie kask z decathlonu,brązowo-rózowy safety jump.Po paru lekcjach w tym styropianowym hełmie i po obejrzeniu czarnych zamszowych kasków młodszych koleżanek stwierdziłam:dość paradowania w kasku z rozowymi konikami po bokach, jestem jedną że starszych z grupy a chodzę w dziecięcym kasku. Więc szukałam kasku eleganckiego i jednocześnie w miarę taniego.I porządnego.Więc miałam z początku z pięciu kandydatów,a potem zostali tylko trzej. Teraz nie mogę się zdecydować-czy trochę kontrowersyjny(no przynajmniej według mnie,no bo te paski...nie każdemu się to podoba,a ja nie wiem co o nich myśleć)york dynamic,czy może york aero ,z odrobinę nudnym wzorem, czy może york yoko którego materiał wydaje się podejrzany,czy jeszcze horzowy halorider,który jest droższy i w dodatku taki sam ma koleżanka...Może wy mi poradzicie który wybrać,lub poradzicie mi jakiś inny kask?Powinien być jakiś zamszowy z takimi wywietrznikami podobnymi jak w haloriderze i powinien być czarny,i do 200 zł...