Koń do adopcji

/ 5 odpowiedzi
Witam. Mama do oddania kobyłkę. Ma ona zespół trzeszczkowy i niestety nie nadaje się już do jazdy, jedynie na jakieś małe stępo- spacerki. Wszelkie inne informacje pod numerem 505019233
Cavallino

Fajna dla osoby, która poszukuje konia- towarzysza. (2013/06/27 19:03)

ariam

Czytałam, że ten zespół da się wyleczyć w sposób naturalny. Problem w tym, że nie wiadomo w jakim czasie :/ Więc potwierdzam Cavallino, że może być to fajny konik dla osoby np. nie pełnosprawnej. Szkoda konika...  Bo po co ma się "marnować".

Ja osobiście nie mogła bym wziąć, bo kocham skakać, galopować. Bała bym się, że takiego konia, po prostu jeszcze bardziej uszkodzę.  Nie doczekałabym się  czasu, gdy wyzdrowieje.

(2013/06/27 19:50)

skocznakoniara

A ten zespół jest jakis bardzo ciężki, ze może zagrażać życiu konia albo że trzeba go wyleczyć?? Pytam bo moja przyjaciółka prawdopodobnie w marcu 2014 bedzie miala młodego konika i potrzebuje do niego jakiegos towarzysza za niewielkie lub wcale pieniądze. Prosze o odpowiedzi bo kto wie, kto wie. Julcia (2013/12/15 10:18)

misio

Super dużo napisałaś a potem się okaże że trzeba ją leczyć za nie wiadomo jakie pieniądze po prostu pozbywasz się problemu. (2015/02/18 21:16)

Ulungu

I co, szkapka znalazła dom czy znajdę ją w mięsnym? (2015/02/20 10:44)