Koń po PRP, czy mogę już jeździć?

/ 2 odpowiedzi
Więc mam konia po PRP i coś pod koniec sierpnia był wet i powiedział, że mam go trzy tygodnie lonżować (w pierwszym po 1 min itd.) no więc minął już miesiąc, a ja mam zrobione dwa tygodnie na lonży, a w ostatnim tygodniu (jak mnie nie było to chodził codziennie w karuzeli), więc teraz się zastanawiam czy mogę wsiadać i powoli wprowadzać go w kłus czy lepiej poczekać (ale mam wątpliwości, bo on mi szaleje na lonży ;c ;x) Co byście radzili?
jestemzlasu

Hmm... niech spojrzę w swój zdalny rentgen, usg i szklaną kulę... Byśmy radzili... spytać weterynarza!Nawet nie piszesz po jakim urazie koń był leczony. Skoro dostałaś zalecenia na 3 tygodnie, to trzeba albo zgłosić się do kontroli, albo poprosić o dalsze zalecenia.Poza tym skoro koń miał chodzić na lonży stępem, to jak się ma do tego fakt, że "szaleje"? Chyba nie o to chodziło? Radzilibyśmy przede wszystkim nie pozwalać mu na szaleństwo. (2014/08/18 21:42)

Novocaine

Bez spokojnego wykonywania jednego elementu nie można przechodzić do następnego. Jeśli nie ogarnął się na lonży - nie wsiadaj na niego, bo następnego postu możesz już nie napisać. Skonsultuj się z wetem, czy wszystko jest jak należy. (2014/08/19 13:32)

Gorąca piątka