Koń za 2500 zł

/ 41 odpowiedzi
Hej jeśli była taki temat to sorry, szukałam ale nie znalazłam.

Więc chciałbym zapytać czy opłaca się kupić konia za 2.500 zł???
Zaznaczam że klacz jest zdrowa,bez narowów,nigdy nie była kontuzjowana,przyjazna i spokojna przy czyszczeniu jak i na jeździe.

Proszę o szybką odpowiedzieć!
Z góry dzięki. :)
użytkownik14642

Opłaca się!!!!
A ile ma lat?
Jeszcze od wieku zależy, od zdrowia, predyspozycjach np. ujeżdżenie, skoki, rekreacja, hipoterapia i co tam jeszcze może być.
Ale na prawdę - bardzo dobra i uczciwa (mam nadzieję) cena za taką dobrą klacz. (2011/03/28 06:43)

melodia

Klacz ma w tym roku 7 lat i zaczyna skakać niewielkie przeszkody. (2011/03/28 07:41)

użytkownik14872

Coś tanio, no chyba, że nie ma żadego papieru oprócz paszportu, ludzie potrafią wiele kitu nawciskać aby pozbyc sie tylko konia, więc moim zdaniem poproś kogoś kto zna się na rzeczy i obejżyj dokładnie konia zebyś nie kupiła sobie potwora. Naprawde trzeba uważać przy zakupie konia za małe pieniądze.

(2011/03/28 15:46)

melodia

Ja jeżdżę na tym koniu od 2 lat i nie widziałam żeby było coś nie tak.Właściciel jest spoko powiedziałam że bym ją kupiła a on się zgodził, a jeśli ja jej nie kupię to pójdzie do kogoś innego a właściciel ma ponda 60 lat.Ma paszport, rodowód i to cholernie długi, aktualne szczepienia, co miesiąc odwiedza ją weterynarz by sprawdzić czy wszystko ok.

Więc sama nie wiem, pomóżcie mi bo chyba zwariuję??? (2011/03/28 16:35)

użytkownik14579

Ja myslę, że się opłaca! Skoro dobrze ją znasz, i wszystko z nią ok to jak najbardziej ;) (2011/03/28 17:19)

Karolla

kupuj! ;D

ja sama za 3 tys kupiłam rocznego ogierka sp, bez jakigoś tam szczególnego rodowodu...

a klacz... siedmioletnia, do tego ujeżdżona i wgl. jak najbardziej się opłaca, i ja osobiście miałabym wyrzuty sumienia, gdybym tego konia sobie nie kupiła ;)

(2011/03/28 17:31)

użytkownik17316

Kupuj to śietna okazje ale coś mi śmierdzi ta cena... :) (2011/03/28 18:14)

melodia

dzięki w sobotę do niej jadę :D

konikarz a dlaczego ta cena jakoś ci śmierdzi??? (2011/03/28 21:36)

Olleczka

Ojejj ! Marzenie! Pewnie..Nie zasatwnaiaj się ;D wsiadaj na rower ;D i leć ;D ;)  haha! ;) Powodzenia ;) (2011/03/28 21:58)

Olleczka

Tzn. Jeśli oczywiśćie masz środki finansowe by ją utrzymac i czas by sie nia opiekować ;)  Bo to też nie sztuka kupic konia ;) Trzba się niem zająć ;) (2011/03/28 21:59)

melodia

Nauka nie sprawia mi problemu więc czas jest, a do stajni ma zaledwie 30 min na rowerze :) (2011/03/28 22:06)

użytkownik13426

No to melodia nie zastanawiaj się już i kupuj! :D Z tego co piszesz to widać, że warto kupić taką klacz, tym bardziej, że ją znasz i właściciela też :)

Kupuj, bo jak Ty nie kupisz, to ja kupuję ;P ;D (2011/03/29 01:09)

melodia

To postanowione!!! :D (2011/03/29 07:51)

horselover

Z tego co napisałaś, to obecny (chyba że już ją kupiłaś) właściciel klaczy jest spoko człowiekiem i zależy mu na dobrobycie konia a nie na spaniu na pieniądzach! Bardzo mało takich ludzi, całe szczęście właściciel konia którego będę niedługo dzierżawić też taki jest. Dobro konia ważniejsze niż kasa ;) (2011/03/29 17:08)

użytkownik16480

Wiesz co ja na twoim miejscu od razu kupiła tego konia jak go dobrze znasz i jesteś przy nim bezpieczna nie zastanawiaj się tylko go kup powodzenia :P (2011/03/29 17:25)

Kotida

Hej-ja własnie jestem po dwóch podejściach do kupna koni. Za każdym razem wszystko było super ale jak przyjeżdżałyśmy z weterynarzem okazywało się,że chcą nam sprzedać konie,które zachorowały i ich leczenie miało być kosztowne.Najlepiej więc na wszelki wypadek zabrać ze sobą weterynarza. Mam nadzieję,że tobie się trafi ktoś uczciwy-daj znać bo ja już prawie straciłam wiarę w ludzi.Powodzenia (2011/03/29 18:03)

melodia

Tak dobro konia jest najważniejsze :) a weterynarz już ją zbadał, była i jest nadal zdrowa.Kotida nie trać wiary! :):D (2011/03/29 20:11)

Kotida

Cieszę się:) Życzę mnóstwa satysfakcji z własnego konia. A po cichu powiem,żeby nie zapeszyć, że mnie też się chyba wreszcie udało! Potwierdzę za dwa tygodnie czy dołączyłam do grona szczęśliwych posiadaczy ;) (2011/03/29 21:37)

użytkownik17308

Cena akurat, przynajmniej dla mnie, nie jest 'podejrzana'. Można spotkać wiele ofert sprzedaży koni za taką cenę.
Biorąc pod uwagę to, że znasz konia, znasz właściciela, nie powinno być większych problemów.
Pozdrawiam :) (2011/03/29 22:13)

użytkownik13426

melodia, jak już ją masz to się pochwal :D :D (2011/03/29 22:58)

melodia

Chwalić to się mogę dopiero od soboty!! Bo wtedy będzie moja xD (2011/03/30 14:43)

melodia

Ludzie dostałam chyba zawału!!!!! Gdy byłam w szkole koleżanka napisała mi sms że prawie moja klacz została sprzedana!!!! Dzwoniłam do faceta powiedział że baba która ją kupiła zapłaciła 6 tyś od ręki i ją zabrała.Myślałam że mogę mu zaufać nie spodziewała bym się tego po nim.Zadzwoniła o 8 czy sprzedaż jest aktualna i po 10 przyjechała po moja klaczkę.On jej nawet nie zna a ja bym się nią dobrze zajmowała, a wolał jakiejś obcej babie ją sprzedać.Myślałam że liczy się dobro konia, a nie kasa ale się pomyliłam!!!!Gdy do niej dzwoniłam powiedziała że sprzeda mi ją za 7 tyś i ani złotówki mniej!

Ja się chyba zabiję!!!
Pomóżcie mi!!! ;(;(;(;(;(;( (2011/03/31 13:39)

Kotida

Nie zabijaj się! Poczekaj, dziś  przywieźli nam Gejszę(co prawda najpierw na 2-tygodniowy okres próbny,bo nie było warunków żeby ją wypróbować pod siodłem)a ja już zwątpiłam,że kiedykolwiek się uda!!! Może po prostu ten koń nie był Ci pisany? Życie pisze różne scenariusze...Trzymaj się i wierz mocno w to,że gdzieś jest koń przeznaczony właśnie dla Ciebie :)  (2011/03/31 19:32)