Koń za 2500 zł

/ 41 odpowiedzi
użytkownik13426

Nie no... w życiu nie pomyślałabym, że sprawy tak mogą się potoczyć z tą klaczą... Wielka szkoda, ale nie martw się, pewnie będzie kolejna dobra okazja na kupienie jakiegoś konia. Szkoda, że nie mogłaś zapłacić facetowi wcześniej i miałabyś ją już dla siebie.... No cóż, musisz czekać na kolejną dobra okazję, ale czy aż tak dobrą..? To nie jest codzienność, żeby móc tanio kupić zdrowego konia, ujeżdżonego, którego jeszcze się dobrze zna. A może ten sam facet ma jakieś inne do sprzedania? (2011/03/31 19:48)

melodia

Ma ale reszta to same 20,19-sto i 2 latki i jeszcze dwa ogiery 9-letnie.Ja się tak zastanawiam jak on mógł mi to zrobić!?Ale może masz rację może będzie inny koń. (2011/03/31 20:53)

Olleczka

O jezu.. Masakra. NIe martw się...Będzie jeszcze wiele innych..A swoją drogą to troche nie powaznie zachował się ten właściciel.. A ta Baba to jeszcze lepsza. 7 tysięcy , gdy ty mogłas za nią dac  2 i pół ?  Zazwyczaj takie marzenia, które sa juz tak blisko pryskają w przeciągu 5 sekund.. Ale nie poddawaj się ;) (2011/03/31 21:30)

pawelllo893

CZESC  jak masz namiary na konie w tej cenie to pisz do mnie biore kazda ilosc (2011/04/02 16:38)

użytkownik13378

Trzymam za Ciebie kciuki, ze Ci się uda ją zdobyć! (2011/04/05 11:02)

agaz1994

opłaca sie :)) aczkolwiek trochę to śmierdzi, że tak tanio więc porządnie się przyjżyj temu koniowi najlepiej ze specjalista (skoro tak tanio no to warto wydac na specjalistę) byś nie została oszukana :)) (2012/05/02 12:21)

miki1305

agaz1994- ja rozumiem, że czasami nie ma czasu albo chęci, ale może warto przeczytać wątek przed dodaniem odpowiedzi? :/ (2012/05/02 16:28)

nancy

tak... xD

melodia, nie zamartwiaj się. Może to nie miał być koń dla Ciebie. Może decyzja zosała podjęta zbyt pochopnie. Zastanów się. Ewentualne błędy wyszłyby w praniu, a wtedy byłoby za późno. Jeśli naprawdę kochasz jeździectwo jeszcze będziesz miała okazję do kupna własnego konia. Nie spiesz się, poczekaj na takiego, z którym połączy Cię prawdziwa więź. Taki przyjaciel jest najcenniejszy.

(2012/05/02 22:45)

Aduskon

Życie jest okrutne kochana, kto da więcej ten dostanie i niestety tak to wygląda, nie załamuj się ;) Sama jeżdżę od trzech lat na pewnej kobyłce i chociaż nie wyobrażam sobie że kiedyś kiedy przyjdę do stajni nie zobaczę tych jej pięknych oczek patrzących na mnie tym jej pięknym wzrokiem, ale wiem że właścicielka ma zamiar ją sprzedać a mnie nie stać na drugiego konia. Będziesz miała okazje jeździć jeszcze na wielu wspaniałych koniach, potraktuj to jako doświadczenie, wspaniała przygoda. Pomyśl sobie że ona za Tobą też tęskni, ale obie musicie sobie radzić. Zawsze będzie z Tobą w Twoim sercu. ;) A skąd jest nowa właścicielka? może będziesz mogła ją raz na jakiś czas odwiedzić? ;) (2012/05/03 00:51)

Jagolak

Nie martw się, jeszcze trafisz na swojego konia. I szukaj w takiej cenie bo jest bardzo przystępna.
Ja też kupiłam swoja kobyłkę za 2.500zl i dodatkowo po 7 miesiącach pojawił się gratis- źrebak, który pięknie się zbiera i ma super nogę a w dodatku jest srokaty :) Będę miała z niego pociechę. A kobyłka? 11 letnia nauczycielka, zdrowa, chodzi w siodle i w dyszlu, grzecznie podaje nogi i można jej pod brzuchem się położyć :)
Nie każdy tani koń to bubel, trzeba tylko dobrze trafić!
A do sprzedawcy nie miej pretensji- fakt, zachował się nieuczciwie wobec ale zarobił dużo więcej niż by dostał od Ciebie, na tym polega handel.. Może spróbuj z adopcją? Koleżanka adoptowała z centaurusa klacz i jest zachwycona. Powodzenia! (2012/05/03 19:23)

Olka54

to tak powiem ci ze ja na portalu jezdzieckim widzialam 4 letnia klacz przyjazna zdrowa, bez kontuzji i wogóle  za 1.500 zł !! fajne oferty sa tez na voltahorse     .pl

(2012/05/03 20:31)

jestemzlasu

jagolak możesz wyjaśnić w jaki sposób ci się źrebak zbiera? Chyba że z ziemi, jak się przewróci... (2012/05/03 21:18)

Jagolak

Z ziemi nie musi się zbierać, nie przewraca się :) O zbieraniu powiedział mi weterynarz ze specjalizacją na konie, który był u nas na kontroli. Chodziło mu dokładnie o zadnie nogi, że ma ładną postawę. Bardzo źrubka chwalił, że ma cytuję "piękną nogę i że dobrze ujeżdżony będzie wiele wart". Myślałam, że to określenie jest znane koniarzom, mi tam jest to obojętne, bo koni do sportu nie potrzebuję (2012/05/04 07:19)

Jagolak

"mi tam jest to obojętne, bo koni do sportu nie potrzebuję"

Może trochę niejasno się wyraziłam, koń urodził się u mnie i umrze u mnie, chodziło mi że będzie jeździć rekreacyjnie a nie sportowo :) A wetowi wierzę, zna i ojca i matkę źrubki więc chyba wie co mówi...
(2012/05/04 07:47)

jestemzlasu

To powiedział, że ma ładną postawę czy że "pięknie się zbiera"? Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić zebranego źrebaka, ale może jeszcze niewiele w życiu widziałam. (2012/05/04 09:03)

Jagolak

I że ma ładną postawę i fajnie nogi zbiera. Tak powiedział. Może to potoczne określenie? A może faktycznie mało w życiu widziałaś? Ja tam nie wnikam w sens tego określenia bo tak na prawdę dla mnie liczy się żeby koń miał cztery zdrowe nogi. Ale widzę, że temat cię bardzo poruszył, może was skontaktuję i sama zapytasz, co miał na myśli zamiast odbiegać od tematu wątku?
Wydaje mi się, że o rocznym koniu weterynarz może już co nieco powiedzieć, zwłaszcza, jak pracuje z końmi od 30 lat.
Chciałam tylko dodać otuchy autorce tego wątku, że za małe pieniądze można kupić fajnego konia i mieć z niego pociechę. (2012/05/04 18:47)

Gorąca piątka