Koszt budowy stajni

/ 4 odpowiedzi

Jeśli już był taki temat, to przepraszam, ale nie mogę znaleźć ; ] Orientujecie się, jaki jest przeciętny koszt budowy stajni? Przymierzam się, ale nie wiem czy podołam do końca finasnowo...

MaryJane

Wydaje mi sie, że był...

Na pewno nie sa to tanie "sprawy". Zalezy tez jak duza ma byc stajnia... 

(2010/08/09 15:38)

USFarmPolska

Dobrą alternatywą dla tradycyjnych stajni lub ujeżdżalni koni są hale strukturalne. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji wytrzymują najgorsze warunki atmosferyczne panujące w Polsce. Poszycie o właściwościach transparentnych zapewnia ciapłą i jasną, przyjazną zwierzętom atmosferę wewnątrz.

U.S. Farm Polska w cenie obiektu zawsze daje 20 lat gwarancji na poszycie oraz 50 lat gwarancji na konstrukcję dzięki czemu maja Państwo pewność, że inwestują w obiekt na lata.

Zapraszam na www.halestrukturalne.pl

W celu uzyskania informacji o cenie hali proszę o wypełnienie formularza ofertowego dostępnego na stronie internetowej. (2014/11/20 12:31)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto zaloguj się

kutzmann-pferdestall

Polecam zgłosić się do firmy Kutzmann z Goli Wąsoskiej - tam nie tylko zrobią projekt całej stajni, ale i wyposażą ją we wszystkie niezbędne rzeczy (2015/07/13 09:44)

Ulungu

A ja polecam zamówić drewno z tartaku, wziąć paru sąsiadów którzy lubią popracować, kupić poziomicę, drabinę, ze dwie łopaty, parę rolek papy i kostkę albo cegłę na podłogi i postawić stajnię za parę groszy w kilka dni. Jeśli to stajnia na 2-4 konie to uwiniecie się w jeden weekend. Można też, by sobie oszczędzić pracy, zamówić gotowe elementy np na stolarni, gotowe ściany do postawienia. Jest różnica czy to ma być stajnia przydomowa na dwa kuce czy wielki pensjonat i od tego zależy cena i materiałów i pracy. Nie piszesz czy chcesz mieć stajnię drewnianą, czy murowaną, jakiej wielkości, czym ją pokryć, jakiej konstrukcji, jakiego projektu, ile lat ma postać a to wszystko wpływa na cenę i stanowi odpowiedź na pytanie czy robić samemu czy wezwać ekipę. Stajnię na dwa konie z powodzeniem można postawić samemu małym kosztem. Stajnię na 20 koni lepiej zlecić profesjonalistom. Ale i oni nie wybiorą za ciebie co chcesz mieć wybudowane..allblock_box_v1{border-style:solid;border-width:1px;border-color:#ff5500;} (2016/02/19 11:18)