kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej specjalność Jazda Konna

/ 2 odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy na kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w specjalności Jazda Konna!

Najbliższy kurs rozpoczyna się już 11 stycznia 2014 r. Można dołączyć do grupy :)


Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w specjalności Jazda Konna pozwalający uzyskać wiedzę z zakresu teorii i metodyki prowadzenia zajęć i treningów z jazdy konnej. Nauczysz się jak profesjonalnie i prawidłowo instruować uczestników jazd oraz jak postępować z klientem indywidualnym, a jak pracować z grupą, zależnie od wieku i poziomu zaawansowania klientów.

Dowiesz się, jakie są zasady doboru i przygotowania zarówno konia, jeźdźca jak i sprzętu do wybranego profilu zajęć oraz jak dostosować pomoce do poziomu uczestników. Dowiesz się jak prowadzić naukę jazdy w ujeżdżalni i w terenie oraz jakie ćwiczenia gimnastyczne i usprawniające zalecać klientom.  Kurs da Ci również podstawy hipoterapii, weterynarii, psychologii konia i hodowli. Zdobyta wiedza będzie pomocna w pielęgnacji i żywieniu koni, by profesjonalnie się nimi opiekować. Podczas kursu nauczysz się umiejętnie postępować w nagłych wypadkach, praktycznie wykorzystywać przepisy jeździeckie i kodeks drogowy. W trakcie zajęć będzie także mowa o organizacji usług i imprez jeździeckich oraz rekreacji.

Jesteśmy Akredytowaną przez MEN Placówką Oświatową, z wpisem do rejestru instytucji oświatowych - dokładnie Placówką Edukacji Ustawicznej. Wydawane przez nas dokumenty mają podstawę prawną i są wydawane na poddruku MEN’owskim po polsku i angielsku. Można się na tej podstawie wykupić ubezpieczenie instruktorskie OC i AC, założyć własną działalność gospodarczą i oczywiście prowadzić samodzielnie zajęcia.

 Po więcej informacji zapraszamy na: www.efib.pl oraz kursy@efib.pl

Zamień swoją pasję na zawód z przyszłością!

zdzichz7


Witam.
Jestem zainteresowana takim kursem.
Proszę o podanie informacji:
1) W jakiej miejscowości będzie prowadzony kurs?
2) Jaki jest koszt kursu i egzaminu?
3) Czy można przyjechać z własnym koniem i jakie są koszty utrzymania konia?
4) Jaki jest czas trwania kursu ?

Pozdrawiam
         Anna (2013/12/17 21:23)

jestemzlasu


Pewnie nie dostaniesz tu żadnych informacji, bo efib się nie udziela poza wklejeniem reklamy. A reklama, jak wiadomo, kłamie.Żaden tego typu dokument nie jest potrzebny, żeby wykupić ubezpieczenie, założyć działalność i prowadzić samodzielnie zajęcia jeździeckie. Tak nawiasem - AC??? Serio?
Nie odpowie też jacy to mistrzowie Europy prowadzą zajęcia na kursie (według strony), bo pewnie żadni. Ani ilu trenerów klasy mistrzowskiej, skoro strona wymienia liczbę mnogą (podpowiem, że w całej Polsce jest jeden!).
Egzamin wstępny na poziomie brązowej odznaki, ani słowa o wymaganiach końcowych. Czyli kurs typu "kup sobie papierek". (2013/12/17 23:09)

Gorąca piątka