Kurtki przejściowe

/ 2 odpowiedzi
Jestem tu całkiem nowa ... więc Witajcie Smile mam pytania dotyczące kurtek, które trzymają ciepło. Do jazdy październik, listopad na zewnątrz i zimą po hali ... możecie polecić coś sprawdzonego? Czy może praktyczniejsza kamizelka?
krzemyk

Moimi faworytami już od kilku lat są lekkie, przylegające do ciała pikowane kurtki z syntetycznym (ale oddychającym) wypełnieniem. Są ciepłe, wygodne i nie krepują ruchów. Polecam rozejrzeć się w sklepach sportowych lub turystycznych - bardzo często można tam dostać dobrej jakości kurtki wg powyższego opisu, w zdecydowanie niższej cenie, niż te które oferują marki jeździeckie. (2014/10/13 16:30)

lurcus

Ja polecam kurtki pikeur. Tak, wiem sa bardzo drogie, ale można upolowac super okazje na wyprzedażasz. Dla mnei kurtki tej firmy są nie do zdarcia. Kupilam kiedys okazyjnie kingslanda - jak dla mnie porażka:( jest ładna, owszem, ale w ogóle nie przepuszcza powietrza. A najważniejsze w kurtkach na sezon jesień - zima jest funkcjonalność termoaktywna.pozdrawiam (2014/10/16 12:15)

Gorąca piątka