Kurtki Softshell do jazdy konnej

/ 3 odpowiedzi

• konto usunięte

Posiada ktoś z Was doświadczenie w używaniu kurtek 'soft shell'? Jestem ciekawa, czy ten materiał jest wygodny i ciepły do jazdy konnej, bo nie jest to zwykły materiał tylko coś podobnego do 'pianki'. Soft Shell został skonstruowany przez osoby, które uprawiają wspinaczkę, aby zapewnić im maksimum wygody. Więc myślę, że do jazdy konnej też będzie bardzo dobry. Jednak moja mama uważa, że nie jest on zbyt ciepły. Pytam, czy macie taką kurtkę, czy jest wygodna i przede wszystkim - ciepła. Pod nią i tak ubierałabym jakieś 1-2 podkoszlki i bluzę.
 Pytanie może i głupie, ale chce się jak najwięcej dowiedzieć na temat tych kurtek...

Kurtka, którą sobie upatrzyłam:
http://www.martyna103.pl/damska-kurtka-soft-shell-feel-free-almedia-czarna.html

agnieszka-ploci

Ja mam taką tylko czerwoną ale nie do jazdy (zbyt cenna :) I ona rzeczywiście ociepla ale jest strasznie niewygodna  (2012/01/17 07:54)

donatella

Ja mam tę kurtkę i powiem ci że choć nie należy do tanich warta tej ceny :) Zakładam ją na rajdy kilkudniowe ( czyli bardzo często ). Świetnie się w niej jeździ bardzo wygodna i ciepła, chroni przed deszczem. Ja zakładam pod nią koszulkę z krótkim rękawkiem i bluzę , jeszcze nigdy nie było mi w niej zimno. Jak dla mnie jest świetna , czuje się w niej komfortowo i swobodnie.
Polecam :) (2012/01/17 15:41)

użytkownik14780

Ja mam tę kurtkę i powiem ci że choć nie należy do tanich warta tej ceny :) Zakładam ją na rajdy kilkudniowe ( czyli bardzo często ). Świetnie się w niej jeździ bardzo wygodna i ciepła, chroni przed deszczem. Ja zakładam pod nią koszulkę z krótkim rękawkiem i bluzę , jeszcze nigdy nie było mi w niej zimno. Jak dla mnie jest świetna , czuje się w niej komfortowo i swobodnie.
Polecam :)

Masz dokładnie tą kurtkę? :D

Agnieszka - jakoś Ci nie wierzę. Kiedyś założyłam inny wątek z pytaniem czy ktoś posiada kurtkę Tattini, ty oczywiście napisałaś, że masz, a gdy poprosiłam Cię o zdjęcia to się bardzo wymigiwałaś :P

(2012/01/17 16:17)