Licencja sportowa konia

/ 5 odpowiedzi
Hej ;)
Jeśli jest już taki post,to przepraszam ale nie znalazłam.
Chodzi o to,że nie do końca wiem po co jest licencja sportowa konia??
Jest wydawana co rok.
Co ona daje i czemu służy??

Pomocy,proszę ;)

superhorsepl

licencja sportowa dla konia jest wydawana dla jego dobra, dlatego co roku się ją odnawia.
Jeśli robiłaś takową kiedyś swojemu koniowi to wiesz, że musi mieć komplet szczepień, opis w paszporcie, oraz być przebadany weterynaryjnie, koń budzący wątpliwości co do jego możliwości wzięcia udziału w zawodach nie jest do nich dopuszczany.
A logiczne jest że co roku może być inaczej, dlatego takowe licencje są potrzebne i dobrze że są wyrabiane. (2011/10/10 17:26)

weronika-em

a jest gdzieś info o tym? chodzi mi o to ile kosztuje i gdzie ja sie robi..? :) ona tyczy sie wszystkich zawodów czy regionalnych i w góre? (2012/12/10 14:50)

AnivaAltman

Spróbuj na oficjalnej stronie PZJ ;) (2012/12/19 10:06)

m

weronika

licencje wydaje sie raz w roku. uprawnia ona do udziału w zawodach regionalnych (wydawana przez WZJ) i/lub ogólnopolskich/międzynarodowych (PZJ).

licencje PZJ uprawniaja do startów równiez w zawodach rangi regionalnej.

koszty WZJ sa różne w poszczególnych woj. od 0 zł do 80zł / rok.

koszty PZJ to 120zł/rok (chyba, nie znam cennika na pamiec) (2013/02/03 22:51)

Amazonka223

icencja sportowa dla konia jest wydawana dla jego dobra, dlatego co roku się ją odnawia. 
Jeśli robiłaś takową kiedyś swojemu koniowi to wiesz, że musi mieć komplet szczepień, opis w paszporcie, oraz być przebadany weterynaryjnie, koń budzący wątpliwości co do jego możliwości wzięcia udziału w zawodach nie jest do nich dopuszczany. 
A logiczne jest że co roku może być inaczej, dlatego takowe licencje są potrzebne i dobrze że są wyrabiane.
o to chodziło :) (2013/05/08 14:28)